کد خبر: 3923

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۸

وقوع سیل در منطقه چهاردانگه ساری/ راه ارتباطی بیش از ۱۰ روستا قطع شد

به گزارش شرق پرس, ابراهیم ولاشی لحظاتی قبل در گفت‎وگو با فارس اظهار داشت بر اثر وقوع سیل در این منطقه، جاده ارتباطی ...

 

 رئیس شورای بخش چهاردانگه ساری از وقوع سیل در منطقه چهاردانگه ساری خبر داد و گفت: سیل شب‌گذشته در بخش چهاردانگه ساری موجب بروز خسارت جدی در این منطقه شد.

به گزارش شرق پرس, ابراهیم ولاشی لحظاتی قبل در گفت‎وگو با فارس اظهار داشت بر اثر وقوع سیل در این منطقه، جاده ارتباطی بیش از ۱۰ روستا در منطقه نرم‌آب دو سر بسته شده و حتی امکانات تلفنی نیز برقرار نمی‌شود.

 اضافه کرد: بر اثر وقوع سیل ارتباط راه روستایی بندبن، ذکریا خیل، کل جارو و اقه‌خیل بسته شده و امکان برقراری ارتباط تلفنی با اهالی منطقه نیز وجود ندارد.

وی اضافه کرد: همچنین بر اثر وقوع سیل بیشتر بند و نهرها زمین‌های کشاورزی منطقه تخریب شده و به برخی دامدران نیز خسارت جدی وارد شد.

ولاشی خاطرنشان کرد: تنها توانستیم به سختی با یکی از اهالی روستای بندبن ارتباط تلفنی داشته باشیم که طی این گفت‌وگو از ناپدید شدن ۱۰ راس گاو در این منطقه باخبر شدیم.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر برای بازگشایی محورهای روستایی نیاز مبرم به لودر و بولدزر است، افزود: از مسئولان استانی در این زمینه درخواست کمک شد.

این مسئول در ادامه از وقوع سیل در منطقه بالادست چهاردانگه ساری نیز خبر داد و گفت: زمین‌های کشاورزی روستای برد نیز بر اثر وقوع سیل به شدت خسارت دید.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو