کد خبر: 64282

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۸:۲۴

ضرورت مطالعه آناتومی، تاریخ یا آمار !

وقتی پاشنه آشیل ۱۱ تا می شود !!!

وقتی در تخریب یک شخص مهم و موفق همچون متولی دستگاه ورزش مازندران قدم بر می داری به بن بست خواهی رسید! چرا که عملکرد ...

وقتی در تخریب یک شخص مهم و موفق همچون متولی دستگاه ورزش مازندران قدم بر می داری به بن بست خواهی رسید! چرا که عملکرد موفق این مدیر جای هیچگونه حرف و حدیثی نمی گذارد!
اما اگر هدفت تخریب باشد تا به وسیله آن او را به سمت خود بکشانی و قیمتت را پیشنهاد بدهی، بحثش فرق می کند. آنوقت مجبوری با استفاده از قوه تخیلاتت مطالبی علیه او نشر دهی!
جالب اینجاست که حتی در این مورد هم نویسنده چنان عمل می کند که بیانگر آن است که حبیب حسین زادگان در همه موارد بسیار موفق بوده و تنها یک نقطه ضعف دارد که به کنایه پاشنه آشیل می گویند.
آشیل یا اخیلوس فرزند پله پادشاه میرمیدون‌ها مشهورترین قهرمان افسانه‌ای یونان است که نامش با آثار هومر عجین شده است. طبق بعضی روایات مادرش تتیس پس از تولد او با دو انگشت خود قوزک پایش را گرفت و وارونه در شط افسانه‌ای ستیکس فرو برد و بیرون کشید. بدین جهت تمام اعضای بدن آشیل به جز قوزک پایش همه در دست مادر بود رویین گردید…..
سپاهیان یونان که بدون کمک و یاری آشیل قادر نبودند شهر تروا را فتح کنند از اولیس خواستند تا آشیل را به تروا کشاند و موجب وحشت دشمنان گردد. دیری نگذشت که حریف دریافت تیر به هیچ جای آشیل کارگر نیست مگر یک جا، همان قوزک پا یعنی جای دو انگشت مادرش که او را وارونه در آب فرو کرده بود. یکی از تیراندازان مشهور به نام پاریس یا «آپولون» که نقطه‌ی ضعف حریف را پیدا کرده بود تیر زهر‌آلودی درست بر قوزک پای آشیل زد و کارش را ساخت و این عبارت از آن تاریخ ضرب‌المثل شد.
حالا وقتی می گوییم پاشنه آشیل ورزش مازندران، یعنی حبیب ورزش مازندران مانند آشیل و یک قهرمان نه تنها استانی بلکه ملی است، که با هدایت وی، مازندران به افتخارات و رکوردشنی های عظیمی دست یافته است که در خیال برخی ها هم نمی گنجید.
وقتی صحبت از تخریب باشد، پاشنه آشیل ۱۱ تا و بیشتر هم می سازند! مطالبی دروغین که نیازی به پاسخگویی ندارند چرا که هر ورزش دوست و هر شخصی که به آمارهای خیره کننده زمان مدیریت کنونی ورزش مازندران نگاهی بیاندازد، به خوبی در میابد که عملکرد این مدیر فراتر از یک مدیر خوب بوده است.
سکوت همیشه تایید کننده انتقاد نیست بلکه در قاموس اداره کل نمی گنجد تا پاسخگوی تشویشات ذهنی یک شخص باشد!
افرادی که اینگونه قصد تخریب یک مدیریت خوب و قوی را دارند حتی چشمشان را به روی موفقیت ها و دستاوردهای متعدد ورزش استان هم می بندند آنهایی که ورزش همگانی را در بایگانی می بینند، خبر از درو کردن مقام های اول حوزه ورزش همگانی در چند بخش و کسب رتبه دوم کشور به طور کلی، ندارند! اگر خبر ندارند که نام خبرنگار برازنده آنها نیست و اگر دارند و اینگونه تخریب می کنند، نام خبرنگار برای آنها شرم آور است.
شمایی که از صمیمیت از دست رفته سخن می گویی؟! آیا تا به حال شده به دفتر مدیر کل سری بزنی؟! و رفت و آمد روئسا، قهرمانان و دیگر اشخاص را ببینی؟
شما که روابط عمومی را پاشنه آشیل می پنداری! باز هم چشم روی حقایق بسته اید! سالیان سال بود که اداره کل با یک سایت با ظاهر بسیار زشت و غیر کاربرپسند اخبار و اطلاعات را آن هم با تاخیر، به مخاطبان عرضه می داشت، با ورود محمد حسین شکیبافر اما، روابط عمومی اداره کل جان تازه ای گرفت، وی در اولین و مهمترین گام وبسایت اداره کل را تغییر داد و به یک مرجع پربازدید، زیبا و کاربرپسند تبدیل کرد، حال عده ای از همان سایت استفاده می کنند و به تخریب های گسترده خود ادامه می دهند!
این تنها بخشی از پاسخ یک کارشناس ورزش به ۱۱ پاشنه آشیل است که که عده ای معلوم الحال آن را به تحریر در آورده اند و پاسخ به تک تک آنها در این مقاله نمی گنجد اما این را بدانید که همه این موارد با ساده اندیشی، کتمان و غرض ورزی تحریر شده و همگی پاسخ مشابه ای خواهند داشت.
پاشنه آشیل ورزش مازندران یک مورد است
و آن هم افرادی که موفقیت ورزش را فقط از دریچه دید و منافع شخصی خود می بینند .

هر که عیبم کند از عشق و ملامت گوید
تا ندیدست تو را بر منش انکاری هست
صبر بر جور رقیبت چه کنم گر نکنم
همه دانند که در صحبت گل خاری هست

(سعدی)

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو