کد خبر: 6159

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۸:۳۱

وقتی صدای بلبل جلسه ستاد تسهیل شهرک های صنعتی استان را به حاشیه می کشاند !

تیتر 3، وقتی جملات فرماندار آمل در جلسه ستا تسهیل واحد های تولیدی شهرک های صنعتی استان در استانداری به شنیدن صدای بلبل به جای ...

تیتر ۳، وقتی جملات فرماندار آمل در جلسه ستا تسهیل واحد های تولیدی شهرک های صنعتی استان در استانداری به شنیدن صدای بلبل به جای چرخ دستگاههای صنعتی رسید چهره مدیرعمل شهرک های صنعتی کشور که مهمان ویژه جلسه به شمار می رفت درهم شد و از همان لحظه مشخص بود که وی گارد خود را برای پاسخ به منفرد گرفته و این جلسه بدون تردید به حاشیه خواهد رفت !

فرماندار آمل در این جلسه با بیان اینکه در حال حاضر به جای صدای تولید در این شهرک صدای بلبل و قناری شنیده می‎شود، از بانک‌های استان مازندران استدعا کرد که با واحدهای تولیدی همکاری کنند.

 احمد منفرد  در جلسه ستاد تسهیل استان مازندران در استانداری مازندران با تاکید بر اینکه بانک‎ها همکاری بیشتری با واحدهای تولیدی استان مازندران داشته باشند، اظهار کرد: روند عملکرد بانک‌ها باید به سمت و سویی برود که ما شرمنده تولید‌کنندگان نباشیم.

فرماندار آمل خواستار همکاری مناسب بانک‎ها برای راه اندازی واحدهای راکد شهرستان آمل شد و افزود: در حال حاضر قفل‎های کتابی بزرگ بر درب واحدهای صنعتی در شهرستان آمل زده شد.

منفرد با بیان اینکه شهرک صنعتی آمل در نزدیکی جنگل قرار دارد، در حال حاضر به جای صدای تولید در  این شهرک صدای بلبل و قناری شنیده می‎شود، از بانک‌های استان مازندران استدعا کرد که با واحدهای تولیدی همکاری کنند.

وی با اعلام اینکه ۱۲ درصد واحدهای راکد در استان مازندران وجود دارد، گفت: مشکلات در شهرک‌های صنعتی شاخص استان مازندران وجود دارد.

طرح شنیده شدن صدای بلبل در شهرک صنعتی برازنده یک مسؤول نیست 

مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی کشور در واکنش به اظهارات فرماندار آمل مبنی بر شنیده شدن صدای بلبل در شهرک صنعتی آمل به جای تولید، گفت: مطرح کردن شنیده شدن صدای بلبل در شهرک صنعتی جای اشکال دارد و مسؤولان در اظهارنظر دقت کنند. 

وی افزود: مطرح کردن شنیده شدن صوت بلبل در شهرک صنعتی جای اشکال دارد و مسؤولان در بیان اظهارنظر دقت نظر داشته باشند.

فرق فرماندار با منتقدان دولت در چیست ؟

مدیرعامل شهرک صنعتی کشور خطاب به فرماندار آمل گفت: شما نماینده دولت هستید، تفاوت شما با برخی منتقدان نسبت به دولت در چیست، مشکلات وجود دارد ولی نباید مشکلات مانند برخی از رسانه‌ها بزرگ‌نمایی شود.

به فرماندار آمل اجازه پاسخگویی داده نشد

پس از اظهارات مدیرعامل شرکت شهرک صنعتی فرماندار آمل اجازه صحبت خواست که رئیس جلسه اجازه ادامه بحث به فرماندار را نداد./ شمال نیوز

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو