کد خبر: 4261

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۲۰ - ۷:۳۸

وقتی شنیدن جواب رد باعث ربودن دختر جوان شد

  شرق پرس: با اقدام ماموران انتظامي خلخال استان اردبيل مردي که از روي علاقه و انتقام‌گيري دست به آدم ربايي زده بود، ...

 

متهم در تحقیقات به عمل آمده هدف از آدم ربایی را علاقه شدید به دختر جوان عدم موافقت والدین وی با ازدواج آنان اعلام کرد و گفت که به خاطر انتقام جویی تصمیم گرفتم وی را ربوده و به منطقه‌ای دور انتقال دهم

 

 

شرق پرس: با اقدام ماموران انتظامی خلخال استان اردبیل مردی که از روی علاقه و انتقام‌گیری دست به آدم ربایی زده بود، دستگیر و دختر ربوده شده آزاد شد.

سرهنگ بهمنی گفت: مردی ۲۸ ساله با مراجعه به اکیپ گشت پلیس در خلخال گزارش از ربوده شدن برادر زاده‌اش از شهر ری توسط مردی ۲۱ ساله را ارائه داد.

وی افزود: این مرد در گزارش خود به ماموران گفت که خواهر زاده ام در تماس کوتاهی با من موضوع ربوده شدن را مطرح کرد و گفت در یک واحد مرغداری در خلخال زندانی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان خلخال ادامه داد: ماموران انتظامی با هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شده و در کمترین زمان ممکن محل نگهداری دختر ربوده شده را شناسایی و در عملیاتی ویژه آدمربا را دستگیر و دختر جوان ربوده شده را نجات می‌دهند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات به عمل آمده هدف از آدم ربایی را علاقه شدید به دختر جوان عدم موافقت والدین وی با ازدواج آنان اعلام کرد و گفت که به خاطر انتقام جویی تصمیم گرفتم وی را ربوده و به منطقه‌ای دور انتقال دهم که در این کار موفق شدم. ولی با اقدام پلیس نتوانستم تمام نقشه‌ام را عملی کنم./مردم سالاری

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو