کد خبر: 3016

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۷

وزیر جهاد کشاورزی به مجلس احضار شد

شرق پرس:  اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در ...

 

وزیر جهادکشاورزی هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات ۱۴ نفر از نمایندگان مجلس به خانه ملت می‌رود.

شرق پرس:  اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است طرح نجات و احیای دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

رأی‌گیری نهایی در زمینه لایحه تصویب پروتکل (تشریفات) حفاظت از دریای خزر در برابر آلودگی ناشی از منابع و فعالیت‌های مستقر در خشکی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط‌زیست دریایی دریای خزر نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

رسیدگی به طرح تشکیل صندوق حمایت از توسعه و کشت دانه‌های روغنی و انتخاب ۱۲ نفر از اعضای کمیسیون برای عضویت در کمیسیون مشترک رسیدگی به طرح ادغام سازمان حفاظت محیط‌زیست با سازمان جنگل‌ها و منابع طبیعی در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی هفته آتی برای پاسخگویی به پرسش‌های کمال علیپورخنکداری نماینده قائم‌شهر (به نمایندگی از۷ نماینده)، حمیدرضا مشهدی‌عباسی نماینده دماوند و فیروزکوه، امیرعباس سلطانی نماینده بروجن، ابراهیم کارخانه نماینده همدان و فامنین، احمد شوهانی نماینده ایلام، محمد فیروزی نماینده نطنز و قمصر، عباس مقتدایی نماینده اصفهان و غلامرضا اسداللهی نماینده تربت‌جام در کمیسیون کشاورزی مجلس حاضر می‌شود./فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو