کد خبر: 20253

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۳

مدیرکل ارشاد استان مازندران:

وزیر ارشاد به استان مازندران سفر می‌کند+ برنامه‌ها

مدیرکل ارشاد استان مازندران از سفر وزیر ارشاد به استان در اواخر هفته جاری خبر داد.

تیتر ۳: احد جاودانی عصر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در نمایشگاه کتاب مازندران اظهار داشت: استقبال مردم استان از نمایشگاه کتاب مطلوب بوده و رضایت ناشران تا حدودی مطلوب بوده است.

 

وی افزود: بر اساس ارزیابی وزارتخانه برای نمایشگاه کتاب مازندران این استان استقبال خوبی دارد و حمایت خوبی بر برگزاری نمایشگاه خواهد شد.

 

مدیرکل ارشاد استان مازندران با اشاره به اینکه تعداد کشورها و ناشران خارجی در این نمایشگاه افزایش یافته است تصریح کرد: استقبال ناشران استانی در این نمایشگاه مطلوب بوده است.

 

جاودانی با بیان اینکه نمایشگاه در مازندران چون فضایی ثابتی ندارد مردم را گمراه کرده است افزود: با اطلاع‌رسانی مطلوب رسانه‌های مکتوب و مجازی، استقبال مردم از نمایشگاه کتاب مازندران موثر بوده است.

 

وی با اعلام اینکه ساعت بازدید نمایشگاه از ۱۹ به ۲۰ افزایش یافته است گفت: در صورت تداوم استقبال احتمال تمدید زمان برگزاری نمایشگاه کتاب تا روز جمعه خواهد بود

 

مدیرکل ارشاد استان مازندران با اشاره به اینکه وزیر ارشاد سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در ساری است افزود: مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب مازندران با حضور وزیر ارشاد برگزار می‌شود.

 

جاودانی با بیان اینکه امسال ناشران به واسطه مشکلات اقتصادی اثر کمتری را ارائه دادند گفت: آثار ارائه شده در نمایشگاه کتاب استان تقریبا مربوط به سال‌های قبل بوده است.

 

وی با اعلام اینکه تمرکززدایی و عدالت فرهنگی را در ارشاد استان برنامه داریم افزود: برنامه‌های فرهنگی و هنری استان را در سطح مختلف مازندران برگزار کردیم.

 

مدیرکل ارشاد استان مازندران با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب در سطح بین‌المللی و کشوری هزینه‌ای معادل ۵۰۰ میلیون تومان دارد گفت: هر شهرستانی آماده برگزاری این نمایشگاه باشد آمادگی داریم.

 

جاودانی با اشاره به اینکه تبلیغات محیطی برای نمایشگاه کتاب مازندران کم بوده است افزود: رسانه‌های مکتوب، مجازی و ملی در مورد برگزاری نمایشگاه کتاب استان فضاسازی کردند.

 

مدیرکل ارشاد استان مازندران با بیان اینکه روش اطلاع‌رسانی را باید برای برگزاری نمایشگاه کتاب تغییر دهیم گفت: هنوز از میزان استقبال نمایشگاه کتاب رضایت نداریم ولی امیدواریم در روزهای آینده مطلوب شود.

 

وی با اشاره به اینکه در راستای عدالت فرهنگی در استانها، جشنواره فیلم فجر را در مازندران در حال برگزاری است افزود: این جشنواره همزمان با تهران در مراکز استان‌ها داریم و استقبال خیلی خوبی از این جشنواره از سوی مردم صورت گرفته است.

 

سیصد و بیست و ششمین نمایشگاه کتاب استانی و سیزدهمین نمایشگاه کتاب مازندران با حضور ۵۷۰ ناشر داخلی و خارجی تا ۲۱ بهمن ۹۵ در مجتمع تجاری نیاوران جاده ساری – قائم‌شهر از ساعت ۱۳ تا ۱۹ مشتاق فعالان حوزه نشر و دوستداران کتاب و کتابخوانی است./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو