کد خبر: 3316

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۲

ورود شورای شهر تهران به حادثه پارک ارم

  شرق پرس: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر می‌تواند به حادثه رخ داده شده در ...

 

احمد حکیمی‌پور با بیان اینکه مسئول مستقیم پارک ارم باید در این زمینه پاسخگو باشد و نسبت به مساله ورود کند، در مورد ورود شهرداری تهران نیز به این رخداد اظهار کرد: شهرداری تهران نیز باید در مورد استانداردهای لازم درخصوص محل‌های بازی که عموم مردم از آن استفاده می‌کنند ورود کند.

 

شرق پرس: عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر می‌تواند به حادثه رخ داده شده در پارک ارم به عنوان معضل شهری ورود کند گفت: امنیت مردم از دغدغه‌های اصلی شورای شهر تهران است و به همین دلیل می‌توانیم در حادثه رخ داده‌شده ورود کنیم.

احمد حکیمی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه مسئول مستقیم پارک ارم باید در این زمینه پاسخگو باشد و نسبت به مساله ورود کند، در مورد ورود شهرداری تهران نیز به این رخداد اظهار کرد: شهرداری تهران نیز باید در مورد استانداردهای لازم درخصوص محل‌های بازی که عموم مردم از آن استفاده می‌کنند ورود کند.

وی با اشاره به اینکه احتمال بروز خطر در چنین اماکنی احساس می‌شود گفت: به دلیل وجود وسایل متعددی که در این اماکن مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد احتمال بروز حوادث ناگوار وجود دارد و باید در این زمینه مدیریت‌های ایمنی لازم انجام شود. همچنین باید با بازدیدها و سرکشی‌های لازم استاندارد وسایل شهرهای بازی مورد بررسی قرار گیرد.

این عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر با بیان اینکه تا زمانی که اتفاق ناگواری نیفتد به آن ورود نمی‌کنیم عنوان کرد: متاسفانه باید خدای نکرده اتفاقی بیفتد تا در این زمینه ورود کنیم بنابراین باید در این زمینه شهرداری و دستگاه‌های مربوطه به صورت جدی به مساله ورود کنند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو