کد خبر: 2625

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۲ - ۶:۴۵

ورزشکاران برتر نکا تجلیل می شوند

به گزارش شرق پرس، حسین دلیری امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: مراسم تجلیل از برترین‌های ورزش نکا با حضور مسئولان استانی، ...

 

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا از برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌های ورزش نکا خبر داد.

به گزارش شرق پرس، حسین دلیری امروز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: مراسم تجلیل از برترین‌های ورزش نکا با حضور مسئولان استانی، شهرستانی و خانواده ورزشکاران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از برترین‌های ورزش نکا در خرداد ماه افزود: در این مراسم از ورزشکارانی که دارنده مدال جهانی، آسیایی، بین‌المللی و کشوری هستند به همراه هیئت‌های برتر، مربیان، داوران، پیشکسوتان، مدیران باشگاه‌ها تجلیل می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان نکا در ادامه از میزبانی متعدد مسابقات در سال‌جاری خبر داد و تصریح کرد: در سال گذشته هیئت‌های ورزشی نکا میزبان شایسته‌ای برای تیم‌های مختلف کشوری و استانی بودند.

دلیری با اشاره به میزبانی باشگاه صدرا نکا از ملی پوشان فوتبال جوانان کشورمان در این شهرستان اذعان داشت: تیم ملی فوتبال جوانان کشورمان با هدایت علی دوستی اردوی پنج روزه‌ای را در نکا با موفقیت و به نحوه شایسته‌ای برگزار کردند.

دلیری در پایان با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از ۵ هزار ورزشکار سازمان یافته زن و مرد در نکا فعالیت داشتند، خاطرنشان کرد: این آمار در سال‌جاری با تلاش روسا هیئت‌ها و مربیان بیشتر از گذشته می‌شود.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو