کد خبر: 5684

تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۵

وجود بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در مازندران

تیتر 3: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: بیش از 100 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در مازندران وجود دارد. ورزش استان در سطح کشور بسیار زیاد ...

تیتر ۳: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در مازندران وجود دارد.حبیب حسین زادگان ورزش استان در سطح کشور بسیار زیاد است، اظهار کرد: بیشتر ورزشکاران و قهرمانان مازندران از دل روستا برخاسته‌اند و به نوعی ورزش قهرمانی را از روستا شروع کردند.

وی با بیان اینکه باید به ورزش روستا توجه ویژه شود، گفت: خوشبختانه با همت مسئولان در دولت تدبیر و امید نگاه خوبی به ورزش روستا شده و به طور حتم دستگاه ورزش مازندران نیز با توجه به استعداد خوب ورزشکاران روستایی توجه ویژه به ورزش روستا دارد.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام در سطح استان وجود دارد، افزود: در سطح استان پروژه‌هایی وجود دارد که از شروع آن شاید ۲۰ سال هم می‌گذرد اما به‌دلیل اعتبار هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

وی در پایان گفت: تمام تلاشم را به کار خواهم برد تا با جذب اعتبار خوب از وزارت و با مشارکت مردم این پروژه‌های نیمه‌تمام هر چه زودتر افتتاح شود.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو