کد خبر: 1149

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۰۹ - ۶:۴۵

واگذاری خودرو نیم بها به مددجویان کمیته امداد

امروز در گلپایگان آيين واگذاری یک هزار خودروي نیم بها با حضور سرپرست كميته امداد به مددجويان تحت پوشش كميته امداد برگزار ...

 

این شرکت متعهد شده است که خودروی های تک کابین، دوکابین و ون خود را نصف قیمت تمام شده در بازار آزاد به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد واگذار کند.
امروز در گلپایگان آیین واگذاری یک هزار خودروی نیم بها با حضور سرپرست کمیته امداد به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش شرق پرس، با حضور سرپرست کمیته امداد کشور و جمعی از مسوولین کشوری و استانی آیین رونمایی از یک هزار خودروی شرکت دیار خودرو به مددجویان کمیته امداد برگزار شد.

گروه خودروسازی دیار خودرو یکی از شرکت‌های تولیدی خودرو در شهرستان گلپایگان است که قرار است در طی چندین مرحله و به صورت نیم بهاء محصولات خودرویی خود را به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد تحویل دهد.

این شرکت متعهد شده است که خودروی های تک کابین، دوکابین و ون خود را نصف قیمت تمام شده در بازار آزاد به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد واگذار کند.

امروز و با حضور سرپرست کمیته امداد کشور تعداد ۱۱۳ خودروی این شرکت به صورت نمادین رونمایی و به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تحویل شد.

نحوه واگذاری و شرایط خریداری این خودروها با هماهنگی دفتر روستایی و اولویت واگذاری با روستائیان تحت پوشش جهت انجام خدمات تا رسیدن به مرز خودکفایی است.

گفتنی است، هزینه این خودروها برای مددجویان کمیته امداد مبلغ ۳۳ میلیون تومان برآورده شده است که در مقایسه با قیمت بازار آزاد، خودرو نصف قیمت و از طریق تسهیلات بانکی و قرض‌الحسنه‌ بدون بهره به متقاضیان واگذار می شود.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو