کد خبر: 4663

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۳

واگذاری استقلال و پرسپولیس تا پایان سال

  شرق پرس:  نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور امیررضاخادم به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان ...

 

امیررضاخادم درباره واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: ابهام درسرنوشت استقلال و پرسپولیس پس از واگذاری، فقر شفافیت مالی و پایان مهلت واگذاری در سال جاری از نکات نگران کننده برای ماست.
 
 

 

شرق پرس:  نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور امیررضاخادم به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان از مدیران عامل دو باشگاه، نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی‌سازی و فرابورس، وزارتخانه‌های امنیتی و نظارتی، سازمان بازرسی و کارشناسان دروزارت ورزش و جوانان برگزار شد.امیررضا خادم گفت:دراین نشست؛شفاف سازی و چارچوب خصوصی‌سازی سرخابی‌ها مطرح شد.
 
معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: راهکارهای اجرایی واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بررسی و بر مشخص شدن چارچوب و مراحل واگذاری تاکید شد.وی افزود : راهکارهای اجرایی را با توجه به تخصصی که سازمان خصوصی سازی و وزارت امور اقتصاد و دارایی به عنوان متولیان باشگاه های استقلال و پرسپولیس دارند پیگیری می کنیم.
 
معاون حقوقی، پالمانی و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت : قرار شد همه مدارک و مستندات مالی و حقوقی که در دو باشگاه موجود است از سوی مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا ۲ ماه آینده در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گیرد و شرایط برای بحث واگذاری تعیین و مزایده برگزار شود.
 
وی تصریح کرد:  بعد از خصوصی‌سازی و واگذاری دو باشگاه نباید شاهد سرگردانی آنها باشیم ، فقر شفافیت مالی ازجمله بدهی‌ها،‌ اسناد مالی و دارایی‌های دو باشگاه دیده می شودو که باید برطرف شود و باید تا آخر سال کار خصوصی‌سازی این دو تیم را انجام دهیم./سنا

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو