کد خبر: 28998

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۲

واکنش محسن هاشمی به انتخاب شهردار تهران

به گزارش تیتر 3 » محسن هاشمی رفسنجانی منتخب انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر تهران، گمانه زنی‌ها راجع به انتخاب خود به عنوان شهردار تهران را ...

به گزارش تیتر ۳ » محسن هاشمی رفسنجانی منتخب انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر تهران، گمانه زنی‌ها راجع به انتخاب خود به عنوان شهردار تهران را بی اساس خواند.

[واکنش محسن هاشمی نسبت به گمانه زنی‌ها راجع به انتخاب شهردار تهران]به گزارش ایرنا، با توجه به انتشار اخباری مبنی بر انتخاب شهردار تهران در یکی از رسانه‌های اجتماعی گمنام و بازنشر گسترده آن، محسن هاشمی رفسنجانی ضمن بی اساس دانستن چنین اخباری گفت: هنوز دو ماه تا تشکیل رسمی شورای شهر تهران زمان باقی است وهیچگونه بحث وتصمیمی در این باره در شورای منتخب انجام نشده است که به نتیجه رسیده باشد.

هاشمی در کانال تلگرامی خود، انتشار این گونه اخبار را موجب تضعیف وحدت شورای جدید دانست و از رسانه‌ها خواست که اجازه دهند، فرایند انتخاب شهردار در مسیر رسمی و فضایی کارشناسی و فارغ از هیجانات دنبال شود.

برخی رسانه‌ها امروز -شنبه- مدعی شده بودند: بر اساس اخبار رسیده، ۱۷ نفر از ۲۱ نفر عضو شورا موافق شهردار شدن محسن هاشمی هستند.

ایرنا

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو