کد خبر: 14860

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۹

واکنش تند انصارالله یمن به اظهارات سردار باقری!

تیتر 3 » «رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اخیرا با بیان اینکه نیاز به پایگاه‌هایی در دور دست داریم، اظهار داشت: "شاید در زمانی امکان داشته باشد که در سواحل یمن یا سوریه پایگاه داشته باشیم."»

به گزارش تیتر ۳ » رسانه های حامی ائتلاف سعودی طی سیاه‌نمایی به تبلیغات دروغین علیه ایران و انصارالله پرداختند تا از اوج شکست خود در مقابل حوثی ها رونمایی کنند.

 

بنگاه های تبلیغاتی هوادار عربستان از جمله روزنامه “العین” امارات به آسمان ریسمان برای ترویج اختلاف میان انصارالله و ایران متوسل شده اند.

 

رسانه های وابسته به ائتلاف متجاوز سعودی پیام توییتری شبکه العالم مربوط به اظهارت سردار باقری را به شکل مزورانه در کنار اظهارات “مهدی المشاط” عضو بارز انصارالله قرار دادند تا افکار عمومی را فریب دهند و با فرافکنی، مدعی وجود اختلاف میان ایران و انصارالله شوند.

 

این شگرد رسانه های شکست خورده حامی عربستان بارها برای ادعای وجود اختلاف میان انصارالله و علی عبدالله صالح نیز بکار گرفته شده بود.

 

وبسایت خبری “یمن پرس” ضمن اشاره به اظهارات اخیر سردار باقری، مدعی شده است که پیام توییتری مهدی المشاط واکنش تند به اظهارت این سردار ایرانی است.

 

بنا بر این گزارش، مهدی المشاط  طی پیامی در توییتر و با اشاره به شعار معروف یمنی ها (یمن، گورستان متجاوزان)، اظهار داشت: «این موجود (اشاره به دشمن) بهتر است یکبار دیگر تاریخ یمن را بخواند تا بداند یمن گورستان متجاوزان است؛ چرا که اگر این کار را می کرد، دیگر جرأت نداشت لب از لب تکان دهد [چه رسد به اینکه بخواهد جنگ کند]».

 

یمن پرس افزود: «این اظهارات مهدی مشاط عضو مذاکره کننده ارشد انصارالله یمن، در پی تصریحات “صالح الصماد” -رییس آنچه که شورای عالی انقلاب یمن نامیده می شود- ایراد شده است.»

 

صالح الصماد طی سخنانی اظهار داشت: «آب و خاک یمن جای متجاوزان نیست و سعودی های پلید و آمریکا و همپیمانانشان از جغرافیای یمن بیرون رانده خواهند شد.»

 

خاطر نشان می شود که سردار باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اخیرا با بیان اینکه نیاز به پایگاه‌هایی در دور دست داریم، اظهار داشت: شاید در زمانی امکان داشته باشد که در سواحل یمن یا سوریه پایگاه داشته باشیم و یا پایگاه‌هایی در جزایر و یا به صورت شناور باشد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو