کد خبر: 2674

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۲

واریز مطالبات کارگران در روز کارگر

به گزارش شرق پرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی کشوری ، «ایراندخت عطاریان» امروز با اعلام این مطلب افزود ...

 

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تاکید وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر تسریع در پرداخت مطالبات باقی مانده بازنشستگان گفت: در این مرحله ۳۰۰ هزار تومان از مطالبات بازنشستگان روز یازدهم اردیبهشت ماه به حساب بانکی آنان واریز خواهد شد.

به گزارش شرق پرس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی صندوق بازنشستگی کشوری ، «ایراندخت عطاریان» امروز با اعلام این مطلب افزود : تاکنون یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان از معوقات بازنشستگان پرداخت شده و با احتساب پرداخت این مرحله مجموع معوقات واریز شده به حساب بازنشستگان مشمول به یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان می رسد.

وی حمایت و پشتیبانی دولت تدبیر و امید در صدور مجوزهای لازم و تامین منابع مالی را نشانگر توجه و دغدغه دولت نسبت به معیشت بازنشستگان کشوری دانست و گفت: از نگاه دولت بازنشستگان با داشتن تجارب اجتماعی جایگاه ویژه ای در جامعه دارند و باید تمام امکانات و تمهیدات لازم برای بهبود وضعیت زندگی و رفاه حال آنان انجام گیرد.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در بودجه ۱۳۹۳ در بخش خدمات رفاهی اعتبار قابل توجهی در نظر گرفته شده و بازنشستگان در ماه های آینده شاهد آثار و نشانه های تصمیمات و اقدامات دولت در جهت افزایش سطح رفاه حال بازنشستگان خواهند بود.

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو