کد خبر: 12667

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۱

هیات تکواندو مازندران دومین هیات برتر کشوری شد

تیتر 3 » هیات تکواندو مازندران برای دومین سال متوالی در ارزیابی فدراسیون تکواندو در جایگاه دوم ایستاد.

تیتر 3

به گزارش تیتر ۳ » مراسم تجلیل از هیات‌های تکواندوی برترکشور روز یکشنبه در سمینار سالانه روسای هیات تکواندوی سراسر کشور برگزار شد.
در این مراسم از روسای هیات تکواندوی استان البرز ، مازندران ، تهران و اصفهان که در ارزیابی عملکرد سال ۹۴ به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند ، تجلیل شد.
رییس هیات تکواندو مازندران در خصوص قرار گرفتن این هیات در جمع هیات های برتری کشوری روزدوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت : خوشبختانه روند رو به رشدی را که هیات تکواندو مازندران در سه سال گذشته آغاز کرده در حال سپری شدن است و این روند امیدوار کننده است.
فیض الله نفجم افزود : هیات تکواندو استان در بخش ها و کمیته های مختلف با حضور افراد باتجربه و کاربلد شکل گرفته و به همین ترتیب هیات های شهرستان ها نیز همپای کمیته های استان فعال هستند.
وی، برگزاری لیگ تکواندو در ۲ بخش دختران و پسران در همه رده های سنی به طور منظم و اعزام های مختلف به مسابقات کشوری ، میزبانی مسابقات متعدد کشوری، برگزاری دوره های مربیگری و داوری را از مهم ترین دلایل برتر شدن هیات تکواندو مازندران در ۲ سال گذشته بیان کرد.
مازندران درالمپیک ۲۰۱۶ ریو ‘ فرزان عاشورزاده’ جوان را به عنوان تکواندوکار المپیکی خود درکاروان ایران به برزیل داشت.
همچنین ابوالفضل یعقوبی دیگر تکواندو کار مازندرانی است که در سال های اخیر درسطح مسابقات آسیایی وبین المللی درخشش داشته است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو