کد خبر: 17813

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۵

هیات بلند پایه ایی از اتحادیه کارگری کشور لبنان وارد مازندران شد

تیتر 3 » هیات بلندپایه کارگری لبنان در طول مدت اقامت در مازندران با نماینده ولی فقیه مازندران، استاندار و ملاقات و از مراکز تاریخی و صنعتی مازندران بازدید بعمل خواهند آورد.

لبنان ایران

به گزارش تیتر ۳ » سید هاشم سهلان عصرپنجشنبه که در راس هیات بلندپایه کارگری وارد ساری شده است، برای گسترش روابط با خانه کارگرمازندران ابراز علاقه کرد و گفت: براساس شناختی که دارم،خانه کارگر تشکیلات مازندران از برجستگی و اعتبار خاص در سطح کشوربرخوردار است.

وی با تاکید به اینکه مردم ایران در سایه هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری با صبر و تحمل در طول سالیان متمادی توانستند در عرصه های جهانی به بزرگی و بالندگی برسند گفت:

نصراله دریابیگی دبیر اجرایی خانه کارگرمازندران هم در این دیدار حضور هیئت لبنانی را درمازندران زمینه ساز بهبود مناسبات کارگری میان دو کشور ایران و لبنان عنوان کرد و گفت: میزبانی هیات کارگری لبنان مایه خوشحالی ماست و امیدواریم این عزیزان اقامت خوب و نتیجه بخش در مازندران داشته باشند.

دریابیگی همچنین از مساعدت های امور بین الملل خانه کارگر جهت هماهنگی مسافرت هیات بلندپایه لبنانی به استان مازندران قدردانی کرد.

شایان ذکر است هیات بلندپایه کارگری لبنان در طول مدت اقامت در مازندران با نماینده ولی فقیه مازندران، استاندار و ملاقات و از مراکز تاریخی و صنعتی مازندران بازدید بعمل خواهند آورد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو