کد خبر: 1359

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ - ۵:۵۶

هیات اقتصادی قزاقستان وارد مازندران شد

  به گزارش شرق پرس، غلامرضا عشریه جمعه شب در گفت و گو با ایرنا ، گسترش روابط اقتصادی و بازرگانی را هدف ...

 

رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن مازندران گفت: یک هیات تجاری – اقتصادی متشکل از تعدادی از بازرگانان کشور قزاقستان از طریق فرودگاه دشت ناز ساری عصر روز شنبه وارد استان شدند.

 

به گزارش شرق پرس، غلامرضا عشریه جمعه شب در گفت و گو با ایرنا ، گسترش روابط اقتصادی و بازرگانی را هدف اصلی این گروه اقتصادی دانست و افزود: هیات اقتصادی و تجاری قزاقستان به سرپرستی ˈ آلیک آیدار بایف ˈ استاندارˈ منگستائوˈ به مازندران سفر کردند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر این گروه اقتصادی با استقبال ˈ ربیع فلاح ˈ استاندار مازندران در محل بندر امیر آباد مستقر شدند، ادامه داد: ظرفیت ها و توانمندی های مازندران در بخش های کشاورزی، خدمات فنی و مهندسی، صنعت و معدن و گردشگری به این هیات معرفی می شود.

وی بررسی مشکلات تجار و بازرگانان در مبادلات تجاری ،توسعه همکاری برای جذب سرمایه گذار و معرفی فرصت های سرمایه گذاری را از دیگر اهداف سفر این هیات تجاری به مازندران عنوان کرد.

عشریه به برنامه های هیات تجاری قزاقستان در سفر یکروزه به مازندران اشاره کرد و گفت: نشست مشترک هیات اقتصادی جمهوری قزاقستان با مدیران دستگاههای اجرایی ،تشکل ها و فعالان اقتصادی استان ،بازدید از بنادر امیرآباد ،شرکت لبنیاتی کاله و دو واحد صنعتی در شهرک تشبندان محمود آباد از برنامه های این هیات است.

رییس اتاق بازرگانی مازندران خاطر نشان کرد: این گروه اقتصادی عصر روز یکشنبه پس از دیدار با استاندار مازندران ، ساری را به مقصد استان گلستان ترک خواهد کرد.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو