کد خبر: 63530

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۲۱:۱۶

هوا گرم می شود

تیتر ۳ : احد وظیفه در گفت‌وگویی درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: موج بارشی که در روزهای گذشته بخشهایی از شمال ...

تیتر ۳ : احد وظیفه در گفت‌وگویی درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: موج بارشی که در روزهای گذشته بخشهایی از شمال و شمال غرب کشورمان را تحت تاثیر قرار داده بود، در ساعات آتی نیز به‌طور خفیف‌تر بخشهایی از کشورمان را در برمی‌گیرد و رفته رفته خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: طی سه روز آینده در ارتفاعات البرز مرکزی رگبار پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد موقتی به‌وقوع می‌پیوندد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در عصر و شامگاه روزهای دوشنبه و سه‌شنبه نیز بخشهایی از زاگرس مرکزی و شمال بوشهر با افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق مواجه خواهند شد.

به گفته وظیفه، غالب نقاط کشور در روزهای آت با افزایش دما مواجه خواهند شد و هوای گرم تا اواخر روز چهارشنبه در اکثر مناطق ماندگار خواهد بود.

وی، شهرکرد با ۱۲ درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۹ درجه بالای صفر را گرم‌ترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران نیز امروز در گرم‌ترین لحظات به ۳۵ درجه بالای صفر رسید.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه آسمان تهران طی ساعات آتی صاف همراه با وزش باد موقتی خواهد بود، اظهار کرد: دمای هوای استان تهران نیز طی ۴۸ ساعت آتی دو درجه گرم‌تر خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو