کد خبر: 1556

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۱ - ۱۲:۳۹

هوای استان تا آخر هفته بارانی است

  به گزارش شرق پرس، داداشی در گفتگو با ایرنا اظهار داشت:  تجریه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ، بیانگر ...

 

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ، هوای مازندران از امروز (چهارشنبه) بارانی است و این وضعیت روز جمعه نیز کم و بیش ادامه خواهد داشت.

 

به گزارش شرق پرس، داداشی در گفتگو با ایرنا اظهار داشت:  تجریه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی ، بیانگر نفوذ یک سامانه سرد باراشی به نوار شمالی کشور است.

وی اظهارداشت: از بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) بارندگی ، وزش باد نسبتا شدید ابتدا از سمت غرب مازندران آغاز و این وضعیت بتدریج به مناطق مرکزی و شرقی استان نیز کشیده خواهد شد.

وی وضعیت هوای مازندران در روز پنجشنبه را سرد و بارانی ذکرکرد و افزود: در روز جمعه نیز کم و بیش بارندگی در مناطق مختلف این استان ادامه خواهد داشت.

مدیرکل هواشناسی مازندران از کاهش پنج تا ۱۰ درجه ای دمای هوای مازندران از روز چهارشنبه در تا اواخر هفته جاری خبرداد و گفت: براسای نقشه های پیش یابی هواشناسی بارش در ارتفاعات به صورت برف است و وضعیت دریا نیز توفانی است.

داداشی با بیان اینکه همچنین دراین مدت احتمال وقوع آذرخش در برخی مناطق مازندران دور از انتظار نیست ، گفت: در مناطق ساحلی و جلگه ای مازندران آبگرفتگی معابر عمومی و در مناطق کوهستانی نیز به علت بارش برف اختلال در تردد خودروها پیش بینی می شود.

وی دمای فعلی شهر ساری را ۱۴ درجه سانتیگراد بالای صفر ذکرکرد و گفت: دمای روز جاری شهر ساری در مقایسه با روز گذشته یک درجه کاهش یافته است.

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو