کد خبر: 3793

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۰۴ - ۷:۰۵

همایش بزرگ «ما نگرانیم» در قم برگزار شد + عکس

به گزارش شرق پرس, همایش بزرگ حوزویان «ما نگرانیم» با حضور پر شور طلاب و فضلای حوزه علمیه برگزار شد. در این ...
sharghpress

 

 

همایش بزرگ حوزویان «ما نگرانیم» با حضور پر شور فضلا و طلاب حوزه علمیه در مدرسه فیضیه قم برگزار شد.

به گزارش شرق پرس, همایش بزرگ حوزویان «ما نگرانیم» با حضور پر شور طلاب و فضلای حوزه علمیه برگزار شد.

sharghpress

در این همایش حجت‌الاسلام والمسلمین ملکا رییس دفتر مقام معظم رهبری در قم،‌ حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین آقا تهرانی، حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم،‌حجت‌الاسلام نبویان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مهدی امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام جلالی رییس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی حضور داشتند.

مدیحه سرایی و ذکر مصیبت حاج مهدی سلحشور مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به مناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع) از دیگر بخش‌های این همایش بود.

همچنین حجت‌الاسلام سالک رییس کمیسیون فرهنگی مجلس نیز در سخنانی گفت: امروز صهیونیست بین الملل تصمیم گرفته که نور خدا را خاموش کند و در این راه همه ابزار خود را به کار گرفته است اما باید بدانند که در این مسیر راه به جایی نخواهند برد.

حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز طی سخنانی همه باید برای تبیین جریان فرهنگی تلاش کنند و با برطرف کردن هجمه‌ها و توطئه‌های دشمن در این مسیر ارزش‌های دینی را احیا کنند.

شایان ذکر است حجت‌الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم از دیگر سخنرانان این همایش بود که به علت بارندگی و نا مساعد بودن هوا سخنرانی وی انجام نشد.

تجمع کنندگان در این همایش با شعارهایی همچون؛ ما همه سرباز توایم خامنه‌ای گوش به فرمان توایم خامنه‌ای، خونی که در رگ ما است هدیه به رهبر ما است، و حوزویان سراسر پیرور خط رهبر از نگرانی‌های رهبر معظم انقلاب در مسائل فرهنگی حمایت کردند.

گفتنی است همایش بزرگ حوزویان ما نگرانیم از سوی اساتید، فضلا، طلاب حوزه علمیه، شورای اصولگرایان استان قم و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

همچنین بیانیه‌ای در پایان این همایش قرائت شد که در بخشی از آن آمده است: انتظار می‌رفت با توجه ویژه مسئولان و موثران عرصه فرهنگ نسبت به رخنه پدیده‌های ناهنجار فرهنگی اقداماتی درخور صورت پذیرد؛ مع الاسف با وجود تذکرهای متعدد دلسوزان نظام و ابراز نگرانی‌های رهبری معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید و علمای بزرگ حوزه‌های علمیه، متصدیان امر، نه تنها به این هشدارها توجهی نشده و اقدام قابل توجهی صورت نداده‌اند، بلکه نشانه‌هایی از بسترسازی جهت نقش آفرینی عناصر ضد فرهنگی و مخرب به چشم می‌آید.

رسا

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو