کد خبر: 12409

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ - ۸:۱۲

هفته چهارم لیگ برتر والیبال / شکست کاله و عمران ساری مقابل حریفان

تیتر 3 » هفته چهارم لیگ برتر والیبال امروز (چهارشنبه) با 6 دیدار پیگیری و در حساس ترین مسابقه پیکان پرافتخارترین تیم این رقابت ها سه بر یک مغلوب پارسه شد که نخستین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کند.

والیبال

به گزارش تیتر ۳ » هفته چهارم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (چهارشنبه) با ۶دیدار پیگیری شد.
در حساس ترین مسابقه هفته چهارم لیگ برتر والیبال و در خانه والیبال تهران تیم پارسه سه بر یک پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت ها را شکست داد.
تیم والیبال پیکان با ۱۲ دوره قهرمانی، پرافتخارترین تیم شرکت کننده در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران است. این تیم چهار عنوان نایب قهرمانی و سه مدال برنز نیز در پرونده کاری خود در این رقابت ها دارد.
شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی تیم پارسه تهران در ست نخست این مسابقه ۲۵ بر ۲۲ مغلوب پیکان شدند اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۶ بر ۲۴ به پیروزی رسیدند تا با ۱۰ امتیاز در جایگاه دوم جدول این رقابت ها قرار گیرند.
مجید محسنی شوشتری و وحید پورکاشیان داوران اول و دوم این مسابقه بودند و احمد بندری نیز بر این مسابقه نظارت داشت که ۱۲۵ دقیقه به طول کشید.
پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران این مسابقه را با ترکیب سعید معروف، امیر غفور، فرهاد نظری افشار، جواد معنوی نژاد، مسعود غلامی، مصطفی شریفات و مهدی مرندی شروع کرد.
در تیم پارسه تهران نیز رامین خانی، پوریا فیاضی، رسول نجفی، جواد حسین آبادی، اصغر مجرد، رضا عابدینی و علی حسین در ابتدای مسابقه به میدان آمدند.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در دیگر دیدار این هفته در سالن آیت الله خاتمی اردکان به مصاف خاتم این شهر رفت و در پایان ۹۰ دقیقه تلاش، سه بر یک میزبان خود را شکست داد.
خاتم اردکان در ست سوم ۲۵ بر ۲۱ به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۹ مغلوب شهرداری ارومیه شد.
شهرداری اراک نیز در سومین هفته لیگ برتر والیبال میزبان صالحین ورامین در سالن امام خمینی (ره) اراک بود و پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش دو تیم، شهرداری اراک سه بر یک به نخستین پیروزی خود دست یافت.
تیم صالحین ورامین در ست دوم ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب میزبان خود شد تا دومین ناکامی خود را در این فصل از رقابت های لیگ برتر تجربه کند.
ابراهیم فیروزی، مهدی نویدی و شهباز صدری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.
در سه دیدار دیگر این رقابت ها نیز تیم های والیبال سایپای تهران، بانک سرمایه و شهرداری تبریز به ترتیب موفق به شکست سازمان عمران شهرداری ساری، کاله مازندران و هاوش گنبد شدند.
نارنجی پوشان سایپا در خانه والیبال تهران و از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه میزبان سازمان عمران شهرداری ساری بودند که سه بر صفر به پیروزی رسیدند.
شاگردان مسعود آرمات سرمربی سایپا در سه ست متوالی و با امتیازهای ۳۰ بر ۲۸، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۰ حریف خود را شکست دادند و به سومین پیروزی خود در این رقابت ها دست یافتند.
تیم والیبال بانک سرمایه صدرنشین این رقابت ها نیز در هفته چهارم لیگ برتر موفق به شکست کاله مازندران در سالن پیامبر اعظم (ص) آمل شد تا با چهار برد و ۱۲ امتیاز صدرنشین بماند.
به گزارش تیتر ۳ تیم کاله که از روزهای اوج خود به دور است، در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۱ مغلوب بانک سرمایه شد تا همچنان تیم بدون برد این رقابت ها باقی بماند.
تیم شهرداری تبریز در آخرین مسابقه این هفته در سالن شهید اقدمی میزبان هاوش گنبد بود که سه بر صفر به پیروزی رسید.
تیم میزبان با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ حریف خود را شکست دادند تا به دومین پیروزی خود در این فصل از رقابت ها دست یابند. هاوش گنبد نیز با پذیرش این ناکامی همچنان بدون امتیاز و برد در انتهای جدول ماند.
دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال شش کارت زرد داشت که اسامی بازیکنان دریافت کننده به قرار زیر است:
– حمید سوسن آبادی بازیکن شماره ۹ خاتم اردکان
– رحمان داوودی بازیکن شماره ۱۱ شهرداری ارومیه
– ونلین کادانکوف بازیکن شماره ۱۲ شهرداری اراک
– حمزه زرینی بازیکن شماره هفت صالحین ورامین
– میلوش کولافیچ بازیکن شماره ۱۸ سازمان عمران شهرداری ساری
– ابوالفضل قلی پور بازیکن شماره ۱۶ کاله مازندران
نتایج کامل هفته چهارم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
سایپای تهران ۳ – سازمان عمران شهرداری ساری صفر (۳۰ بر ۲۸، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۰)
پارسه تهران ۳ – پیکان تهران یک (۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۶ بر ۲۴)
کاله مازندران صفر – بانک سرمایه ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)
شهرداری اراک ۳ – صالحین ورامین یک (۲۵ بر ۲۱، ۱۸ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳)
خاتم اردکان یک – شهرداری ارومیه ۳ (۱۷ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۹ بر ۲۵)
شهرداری تبریز ۳ – هاوش گنبد صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰)

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو