کد خبر: 73997

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۰

هفته ای بارانی برای مازندران

تیتر 3: کارشناس اداره کل هواشناسی درباره پیش بینی اوضاع جوی استان در هفته پیش رو گفت: آسمانی ابری توام با بارندگی پراکنده میهمان مازندران ...

تیتر ۳: کارشناس اداره کل هواشناسی درباره پیش بینی اوضاع جوی استان در هفته پیش رو گفت: آسمانی ابری توام با بارندگی پراکنده میهمان مازندران در هفته نخست آبان خواهد بود.

احمد میرساداتی با پیش بینی وضع هوای مازندران در فاصله زمانی ۵ تا ۱۱ آبان ماه، اظهار کرد: از عصر امروز شنبه و امشب شاهد بارش باران همراه با وزش باد خواهیم بود که این بارش ها در ارتفاعات بیش از ۲ هزار متر، به صورت برف نمایان می شود. 

وی در مورد وضعیت هوا در روز یکشنبه گفت: برای روز یکشنبه بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست ضمن اینکه از اواسط روز به تدریج از شدت ناپایداری ها و میزان ابر در انتهای روز کاسته می شود. 

کارشناس اداره‌کل هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری آسمانی صاف تا نیمه ابری پیش رو خواهیم داشت، خاطرنشان کرد: افزایش نسبی دما پدیده غالب در این روزها خواهد بود. 

ساداتی برای روزهای پنجشنبه و جمعه آسمانی ابری همراه با کاهش محسوس دما توام با بارش پراکنده پیش بینی کرد و یادآور شد: در صورت تغییر نقشه ها و الگوهای هواشناسی، گزارش آن در روزهای آتی اطلاع رسانی می شود. /ایسنا

 

دیدگاه بسته شده است.

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو