کد خبر: 5530

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۱

هدیه وزیر ورزش به والیبالیست ها

    عصر امروز (یکشنبه) تیم ملی والیبال ایران در ضیافت افطاری ماه مبارک رمضان شرکت کرد. وزیر ورزش، ‌دکتر نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه‌ای ...

 

 

عصر امروز (یکشنبه) تیم ملی والیبال ایران در ضیافت افطاری ماه مبارک رمضان شرکت کرد. وزیر ورزش، ‌دکتر نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی و کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک مهمانان ویژه این ضیافت بودند.

شرق پرس: در حاشیه مراسم محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال گزارشی از فعالیت‌های فدراسیون و چگونگی عملکرد تیم ملی در مسابقه‌های لیگ جهانی ارائه داد. همچنین وزیر ورزش طی سخنانی با قدردانی از عملکرد تیم ملی والیبال از حمایت‌های هرچه بیشتر وزارت ورزش از قهرمانان این رشته ورزشی خبر داد.

قبل از اذان مغرب به هر یک از والیبالیست‌ها و اعضای کادر فنی و تیم سرپرستی، ۱۰ سکه تمام بهار آزادی اهدا شد.

به گزارش مشرق، تیم ملی والیبال ایران ساعت ۳ بامداد روز دوشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) راهی فرانکفورت و سپس عازم فلورانس ایتالیا می‌شود. شاگردان کواچ در مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۴ با تیم‌های برزیل و روسیه هم‌گروه هستند و در روزهای چهارشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۷ تیر ماه نیز به مصاف تیم‌های روسیه و برزیل می‌روند؛ این در حالی است که در گروه مقابل هم تیم‌های ایتالیا، آمریکا و استرالیا قرار دارند.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو