کد خبر: 19708

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۹:۴۷

معاون ارشاد مازندران:

هدیه استاندار مازندران به خبرنگاران استان دهه فجر پرداخت می‌شود

معاون فرهنگی، مطبوعاتی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از پرداخت هدیه استاندار مازندران به خبرنگاران استان در دهه فجر امسال پرداخت می‌شود.

تیتر ۳: عباس زارع در حاشیه جلسه ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب در جمع خبرنگاران در فرمانداری اظهار داشت: این هدیه به مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان از طریق استانداری مازندران به حساب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واریز شده است.

 

وی افزود: قرار است با فراخوان رسانه‌ها برای معرفی خبرنگاران به ارشاد استان این هدایا با همکاری خانه مطبوعات مازندران به حساب خبرنگاران مازندران پرداخت شود.

 

معاون فرهنگی، هنری و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تقدیر از استاندار مازندران، معاون سیاسی و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان برای پرداخت هدیه خبرنگاران استان در سال ۹۵ تصریح کرد: امیدواریم اصحاب رسانه مازندران بتوانند در آگاهی بخشی و انتشار اخبار توسعه‌ای استان تلاش بیشتری داشته باشند.

 

زارع در ادامه با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در ساری همزمان با ایام الله دهه فجر افزود: برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب در ساری مورد تایید مرکز نمایشگاهی وزارت ارشاد قرار گرفته و این نمایشگاه با حضور ناشران برتر داخلی و خارجی در ساری برگزار می‌شود.

 

مسئول برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب در ساری با بیان اینکه ساری از ۱۶ بهمن ماه میزبان ناشران بین المللی است، گفت: به دلیل نبود فضای مناسب نمایشگاهی در ساری، نمایشگاه بزرگ کتاب مازندران امسال در مجموعه نیاوران جاده ساری – قائمشهر برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۰۰ غرفه برای حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب ساری اعلام آمادگی کردند، افزود: این نمایشگاه با حضور ۶۴۵ ناشر داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

 

زارع از ارائه ۷۰ هزار عنوان کاب در نمایشگاه بین المللی کتاب ساری خبر داد و گفت: امیدواریم همکاری مسئولان استانی و شهرستانی برای بهتر برگزار شدن نمایشگاه بین المللی کتاب ساری مضاعف شود.

 

غلامرضا عشریه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساری نیز با اشاره به اینکه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۶ تا ۲۱ بهمن ماه در مجتمع نیاوران جاده ساری به قائمشهر برگزار می‌شود، گفت: این مهم بزرگترین رویداد فرهنگی استان بوده که با همکاری استانداری، اداره کل ارشاد، فرمانداری و شهرداری ساری برگزار می‌شود./تسنیم

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو