کد خبر: 699

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۱/۲۳ - ۱۵:۰۰

هادی نژاد: توزیع ۴۳ هزار سبد کالا در ساری و میاندرود

  به گزارش شرق پرس ، ˈاسماعیل هادی نژادˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به استقبال شهروندان ...

 

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ساری و میاندرود گفت: تاکنون ۴۳ هزار سبد کالا در بین شهروندان این دو شهرستان توزیع شد.

 

به گزارش شرق پرس ، ˈاسماعیل هادی نژادˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به استقبال شهروندان و با هدف ارایه خدمات مطلوب ، علاوه بر فروشگاه های تعاونی مصرف کارکنان دولت ، کارگران ، رفاه ، اتکا ، بهزیستی و کمیته امداد ، برخی از فروشگاه های بزرگ نیز در شهرستان های ساری و میاندرود ، کار توزیع سبد کالا در بین شهروندان را بر عهده دارند.

وی از به کارگیری نیروهای بازرس و همچنین نظارت بر روند توزیع سبد کالا در شهرستان های ساری و میاندرود خبرداد و اظهار داشـت : با توجه به اهمیت و ضرورت نظارت بر توزیع سبد کالا، با برنامه ریزی های صورت گرقته و تنظیم لیست کشیک بازرسان در دو شیفت کاری صبح و عصر و استفاده از توان نیروهای ستادی ، از تمامی مراکز توزیع بازرسی و نسبت به رفع نواقص احتمالی اقدام می شود.

او افزود : کار توزیع سبد کالا تا پایان سال جاری نیز ادامه خواهد داشت و تمام افرادی را که در جامعه هدف هستند ، شامل خواهد شد.

هادی نژاد از اقشار مختلف مردم خواست تا هرگونه شکایت ، سووال و یا نقطه نظرات خود را از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صنعت ،معدن و تجارت مازندران اطلاع دهند تا درکمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو