کد خبر: 2289

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۲۳ - ۷:۰۲

نکا با وجود صنعتی بودن در بن بست قرار گرفته است

  این شهرستان با وجود دارا بودن بزرگترین نیروگاه در سطح کشور از جمله شهرستان های صنعتی استان شناخته شده اما با وجود ...

 

این شهرستان با وجود دارا بودن بزرگترین نیروگاه در سطح کشور از جمله شهرستان های صنعتی استان شناخته شده اما با وجود صنعتی بودن به دلیل عدم امکانات مناسب در ورودی و خروجی کمربندی درگیر و دار بن بست قرار گرفت.

 

به گزارش شرق پرس، علی رجبی در جلسه بررسی به مشکلات راهداری شهرستان در فرمانداری نکا با اشاره به ورودی شهرستان نکا اظهار داشت : پروژه تقاطع غیر هم سطح با دهانه ۶۶ متر و طول ۲/۳ کیلومتر و به ارتفاع ۵/۷ متر با اعتبار ۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در ۲۶ بهمن ماه سال ۹۱ به منظور افزایش ضریب ایمنی و تسهیل در امر تردد به اجرا در آمد.

وی افزود:هم اکنون بعد از گذشت ۱۴ ماه از اجرای پروژه و اعتبار ۶ میلیارد این پروژه به اتمام نرسید و از دهه فجر ۹۲ به هفته بسیج ۹۲ موکول شد.

فرماندار نکا با اشاره به بهره برداری از تقاطع غیر همسطح تصریح کرد: با افتتاح کمربندی شهرستان، شهروندان و مسافرین دو قسمت ورودی و خروجی شهرستان با مشکل روبرو هستند و با پایان این طرح، بخش اعظمی از مشکلات برطرف خواهد شد.

رجبی با اظهار نگرانی از ترافیک شدید درون شهری را بر اجرای سریع پروژه کنارگذر و تقاطع غیر هم سطح را از مسئولین خواستار شد.

وی با اشاره به عدم روشنایی در کمربندی نکا ادامه داد: بعد از گذشت ۱۰ سال از راه اندازی کمربندی نکا و با وجود بزرگترین نیروگاه برق در سطح کشور کمربندی این شهرستان سالهاست در حسرت روشنایی مانده و همچنین این امر سبب شده  بر میزان امنیت درشهرستان کاسته شود.

رجبی یا اشاره به شعار سال اذعان داشت : اگر در پروژه ها مدیریت جهادی توسط مسئولین مدنظر قرار نگیرد قطعا  به درستی به پروژه ها رسیدگی نخواهد شد./مهر

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو