کد خبر: 3972

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۰

نوه امام(ره): جوانان اول باشند, اما خیال پردازی نکنند

  شرق پرس: سیدحسن خمینی در نشست صمیمانه با مدیران، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جوان و ورزشکار شجاعت ...

 

نوه بنیانگذار انقلاب اسلامی گفت: باید اعتماد به نفس را در جوانان بالا ببریم جوان ایرانی باید سرلوحه داشته باشد و در همه زمینه‌ها اول باشد اما خیال‌پردازی نکند.

 

 

شرق پرس: سیدحسن خمینی در نشست صمیمانه با مدیران، پیشکسوتان و قهرمانان ورزشی گفت: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های جوان و ورزشکار شجاعت است. جوانمردی یکی دیگر از خصوصیات ورزشکاران است که ما همیشه از پوریای ولی و تختی اگر یاد می‌کنیم به دلیل این خصلت است. مورد دیگری که باید اشاره کنم این است که ورزشکاران و جوانان نباید شکست را بپذیرند.

وی ادامه داد: ورزشکاری که قبل از ورود به میدان خودش را ببازد قطعاً وقت ورود به میدان خودش را می‌بازد، اگر ورزشکاران توانسته‌اند از غیر ممکن، ممکن بسازند به این دلیل است که پیش‌باخته نبودند.

سیدحسن خمینی با اشاره به اینکه اگر جوانمردی، شکست‌ناپذیری و نام‌آوری در انسان باشد می‌توان از یک فرد به عنوان پهلوانی یاد کرد، تصریح کرد: باید اعتماد به نفس را در جوانان بالا ببریم جوان ایرانی باید سرلوحه داشته باشد و در همه زمینه‌ها اول باشد اما خیال‌پردازی نکند.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو