کد خبر: 17765

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۵

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی:

نهضت ۹ دی اعجاز الهی بود/ سخنرانی ۲۹ خرداد ولایت فقیه، فتنه گران را عصبانی کرد/ تیرخلاص فتنه، تجلی حضور امت در روز ۹ دی بود

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت 9 دی ساری با اعجاز خواندن نهضت این روز و حضور مقتدرانه مردم گفت: شایسته است از حماسه نه دی بارها صحبت شود تا نگویند این حادثه به تاریخ پیوست .

به گزارش تیتر ۳ جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم گرامیداشت ۹ دی ساری با اعجاز خواندن نهضت این روز و حضور مقتدرانه مردم گفت: شایسته است از حماسه نه دی بارها صحبت شود تا نگویند این حادثه به تاریخ پیوست .

 

حجت الاسلام والمسلمین صادقی بیان داشت: نه دی یکی از بزرگترین فتح الفتوحات انقلاب اسلامی و جبهه انقلاب است در مقابل جبهه استکبار که همگان می توانند به آن افتخار کنند. البته امریکا و استکبار حق دارد از شکست عملیاتی که طراحی آن ده سال و اجرای عملیات آن ۸ ماه طول کشید عصبانی باشند.

 

وی با تاکید بر پاسداشت این واقعه مهم و نیاز امروز جامعه بیان داشت: انقلاب اسلامی در طول تاریخ درگیر فتنه های متعددی بوده است از فتنه دهه ۵۰ توسط خلق مسلمان ، فتنه دهه ۶۰ که هم سلطه ملی گرایان بود و هم قائم مقامی رهبری و فتنه دهه ۷۰ که هدف سکولار کردن انقلاب اسلامی است تا فتنه سال ۸۸ که از همه آنها بزرگتر و قوی تر بوده است.

 

حاجی صادقی با برنامه ریزی طولانی مدت استکبار با محوریت فتنه گران و با شعار جنبش سبز اظهار داشت: وقتی مک کین سناتور آمریکایی در سال ۸۴ می گوید حکومت ایران را با جنبش سبز منهدم می کنیم نشان می دهد این عملیات حساب شده بوده و حتی وظایف سفارتخانه ها در روز پس از رای گیری و متن سخنان سران کشورهای استکباری مشخص بود.

 

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اتکا بر دو عاملی بودن ناکامی فتنه ۸۸ بیان داشت: عامل ولایت با آن عطوفت،افشاگری و قاطعیت و خطبه های قاطع ۲۹ خرداد که دشمن راعصبانی کرد و همه چیز را فدای انقلاب دانست و تجلی حضور مردم در نه دی که تیرخلاص بر فتنه دشمن بود.

 

وی گفت: حادثه۹دی علاوه بر شکست فتنه باعث ایجاد فرصت و بصیرت مردم شد. این گویای آن است که مردم باید هوشیار باشند هدف امروز دشمنان محدود کردن رهبری و تغییر ذهنیت مردم است. چون امروز دشمن پی برد تا دو عامل ولایت و امت تابع ولایت وجود دارند همه فتنه هایشان شکست خورده است

 

حجت الاسلام حاجی صادقی در ادامه افزود: نقشه جدید دشمن با واقف بودن بر این موضوع که رهبری قابل حذف نیست اما می توان آن را تحریف کرد ، درصدد و تلاش برای عملیات های ضد رهبریست.

 

وی با تاکید بر هوشیاری همه اقشار جامعه در حال حاضر گفت: دشمن می داند امت بی ولایت خطر ندارد امام بی امت اقتدار ندارد و امت متصل و پیرو ولایت شکست ندارد ۹مادامی که این عوامل مورد توجه انقلاب اسلامی باشد حیات آن بیمه است.

 

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو