کد خبر: 3254

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۲/۱۸ - ۷:۰۹

نماینده شرق مازندران در مجلس: بیمارستانهای نیمه کاره تکمیل گردد

به گزارش شرق پرس، احمدعلی مقیمی در جلسه بررسی مشکلات احداث  بیمارستان در دست ساخت بهشهر اظهار کرد:بر اساس آمار مسئولان این بیمارستان، ...

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به قدمت ۷۰ ساله بیمارستان های شرق مازندران، گفت: بیمارستان های نیمه کاره شرق مازندران باید سریعا تکمیل شود.

به گزارش شرق پرس، احمدعلی مقیمی در جلسه بررسی مشکلات احداث  بیمارستان در دست ساخت بهشهر اظهار کرد:بر اساس آمار مسئولان این بیمارستان، هر روز بیش از ۱۳ هزار بیمار برای دریافت خدمات درمانی وارد فضای ۱۵۰ متری اورژانس این بیمارستان می شوند و به دلیل محدودیت در فضای آن ، ارائه هر گونه خدمت پزشکی با مشکلات فراوانی همراه است.

وی افزود: چند ماه قبل، چراغ های اتاق عمل این بیمارستان هنگام انجام عمل جراحی به طور کامل فرو ریخت و مشکلات فراوانی را ایجاد کرد.

مقیمی با تاکید بر تکمیل هر چه سریع تر ساختمان بیمارستان در دست احداث گفت: بلافاصله پس از پایان ساخت بیمارستان باید به دنبال تجهیز و تامین منابع مورد نیاز آن باشیم .

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان فعلی مورد استفاده مردم بهشهر، عمری بیشتر از هفتاد سال دارد و به دلیل فرسودگی زیاد و ابعاد کوچک آن، پاسخگوی مراجعه کنندگان هر روزه خود نیست.

اختصاص بودجه برای ساخت بیمارستان بهشهر

معاون وزیر راه و شهرساز ی نیز در این جلسه گفت: دولت در سال ۹۳ بیش از بودجه پیش بینی شده به ساخت این بیمارستان که مورد نیاز شدید مردم بهشهر است، اختصاص داد.

محمدجعفر علیزاده بیان کرد: دولت از محل فروش سهام بیش از ۱۱ میلیارد ریال به این طرح اختصاص داد تا روند ساخت این مرکز درمانی شتاب بیشتری بگیرد./تسنیم

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو