کد خبر: 7007

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۲

نمایشگاه دستاوردهای دولت در مازندران گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهای سه ساله دولت در مصلی جمعه بابل گشایش یافت.

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران: علی‌رضا یونسی شامگاه دوشنبه در آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای سه ساله دولت تدبیر و امید در مصلی جمعه بابل، اظهار داشت: آن چیزی که شهیدان رجایی و باهنر را بعد از ۳۵ سال ماندگار کرده است، پاکدستی، عدم دلبستگی به دنیا، ساده‌زیستی، ایمان و عشق به نظام و انقلاب بوده است.

استانداری

وی افزود: امروز هم رفتار این شهدای گرانقدر می‌تواند برای ما یک مبنا باشد که با به‌کارگیری این الگوها به‌گونه ای زندگی کنیم که آیندگان به نیکی از ما یاد کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: بسیاری از جامعه شناسان بزرگ دنیا در حال بررسی علت ماندگاری انقلاب اسلامی هستند و به این باور رسیده‌اند که انقلاب اسلامی ایران یگانه انقلابی در منطقه و جهان است که از مسیر خود خارج نشده است و همچنان پایبند به آرمان های خود است.

یونسی افزود: اسلام‌خواهی و پاکدستی اساسی‌ترین رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران است و امیدواریم با حفظ این اصول ، انقلاب ما همچنان پرقدرت به مسیر خود ادامه دهد.

وی بیان داشت : مردم در شرایطی خرداد ۹۲ به دکتر روحانی رای داده بودند که کشور در وضعیت مناسبی قرار نداشت و سایه شوم جنگ برسر این ملت سنگینی می‌کرد و از لحاظ اقتصادی بسیار در تنگنا قرار داشتیم و فروش نفت کشور به پائین ترین حد خود رسیده بود و حتی پول حاصل از فروش نفت را نمی‌توانستیم دریافت کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران  افزود: خوشبختانه مرم با یک انتخاب درست توانسته‌اند زمینه اقدامات مثبت را در سه سال اخیر فراهم کنند به‌گونه ای که ایران امروز نگارستانی از امنیت است و با توجه به آشوب زیاد در منطقه به لطف خدا ملت بزرگ ایران در آرامشی کامل زندگی می‌کند.

یونسی گفت: دولت پاره تن این حکومت همانند سایر سازمان های دیگر است و اگر هر یک از این پیکرها دچار ضربه و تخریب شود، نظام دچار ضربه خواهد شد.

وی افزود: در هفته دولت امسال بیش از ۷۰۰ طرح با اعتبار ۶۲۲ میلیارد تومان در شهرهای مختلف استان مازندران به بهره‌برداری خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو