کد خبر: 73078

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۱

نمایشگاه توانمندی های بانوان مازندرانی گشایش یافت

تیتر 3: مریم جمشیدی با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های مشاورین و کارشناسان  امور  بانوان و  خانواده استانداری،  فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی استان با نام "مهر ...

تیتر ۳: مریم جمشیدی با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های مشاورین و کارشناسان  امور  بانوان و  خانواده استانداری،  فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی استان با نام “مهر و ماه”  در گالری سوره حوزه هنری استان مازندران افتتاح و از امروز ۲۹ شهوریور لغایت ۲ مهر ماه، صبح ها از ۸ تا ۱۲ و عصرها از ۳ تا ۶ عصر برای بازدید عموم دایر است، اظهار کرد: این نمایشگاه به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مازندران نمایشگاه توانمندی ها و ظرفیت های مشاورین و کارشناسان  امور  بانوان و خانواده استانداری، فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی استان با شعار  “مهر و ماه ” همزمان با فرا رسیدن سی و هفتمین سالروز گرامی‌داشت هفته دفاع گرامیداشت افتتاح شد.

 

وی تصریح کرد: این نمایشگاه در هفته دفاع مقدس و با هدف بسترسازی و آشنایی با ظرفیت ها و توانمندی های بانوان استان بوده و به مدت۵روز دایر است.

 

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران، معرفی آثار برجسته علمی، پژوهشی، هنری و صنایع دستی مشاورین و کارشناسان امور بانوان و خانواده استانداری، دستگاه های اجرایی، فرمانداری های سراسر استان را از اهداف دیگر این نمایشگاه عنوان کرد.

 

جمشیدی افزود: آثار جمع آوری شده از مشاورین امور بانوان فرمانداری های ۲۲گانه، دستگاه های اجرایی استان و امور بانوان و خانواده استانداری  در  معرض بازدید است./ایسنا

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو