کد خبر: 2176

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۸

نقی معمولی: برخی نماینده های مجلس پشت صحنه با ما باقالی‌پلو با ته‌دیگ خوردند

  شرق پرس: مراسم تجلیل از عوامل سریال «پایتخت3» بعدازظهر امروز سه‌شنبه 19 فروردین ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد، بنابراین گزارش ...

 

بازیگر نقش نقی در سریال «پایتخت ۳» گفت: گلایه من از برخی نمایندگان مجلس است که به پشت صحنه سریال آمدند با ما باقالی‌پلو با ته‌دیگ چرب خوردند و از سریال تعریف کردند اما وقتی از ما دور شدند به خاطر برخی مناسبات سیاسی از پشت به ما خنجر زدند.

 
شرق پرس: مراسم تجلیل از عوامل سریال «پایتخت۳» بعدازظهر امروز سه‌شنبه ۱۹ فروردین ماه در تالار ایوان شمس برگزار شد، بنابراین گزارش در این مراسم شهاب مرادی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مهدی فرجی مدیر شبکه یک سیما، طاهری نماینده مجلس، جدیدی دبیر، حیدری پیشکسوتان کشتی، طلایی عضو شورای شهر، سازندگان سریال پایتخت و اصحاب رسانه حضور داشتند.

در این مراسم، سیروس مقدم در سخنانی گفت:‌ ساختن سریال پایتخت کار سختی است و این سریال، سریال گرانی است چون در آپارتمان و خانه ساخته نمی‌شود.

وی ادامه داد: البته هزینه‌های این سریال با سایر سریال‌هایی که در تلویزیون ساخته می‌شود، تفاوت ندارد.

بنابراین گزارش در این مراسم همچنین تنابنده بازیگر نقش نقی در سخنانی اظهار داشت: گلایه من از برخی نمایندگان مجلس است که زمان ضبط سریال به پشت صحنه آمدند و با ما باقالی‌پلو با ماهیچه و ته‌دیگی چرب خوردند و از سریال تعریف کردند اما همینکه از ما دور شدند بخاطر مناسبات سیاسی از پشت به ما خنجر زدند./فارس

 
 
 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو