کد خبر: 1233

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۲ - ۶:۱۱

نظافتی : افزایش هزینه عتبات در ایام عید

  شرق پرس: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از افزایش 120 تا 140 هزار تومانی سفر به عتبات عالیات در ...

 

وی مابه التفاوت افزایش نرخ ارز در مرحله جدید اعزام ها را علت اصلی افزایش قیمت ها عنوان کرد
 
شرق پرس: مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از افزایش ۱۲۰ تا ۱۴۰ هزار تومانی سفر به عتبات عالیات در مرحله جدید اعزام ها که ایام تعطیلات نوروز سال ۹۳ را نیز در بر می گیرد، خبر داد.

«محسن نظافتی» روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا به حذف ارز مبادلاتی عتبات در مرحله جدید اعزام ها اشاره کرد و گفت: طبق مصوبه شورای برنامه ریزی سازمان حج و زیارت، هزینه های عتبات در مرحله جدید اعزام ها با نرخ ارز سه هزار تومانی بسته شده است.

وی مابه التفاوت افزایش نرخ ارز در مرحله جدید اعزام ها را علت اصلی افزایش قیمت ها عنوان کرد و افزود: پیشتر نرخ ارز عتبات دو هزار و ۶۰۰ تومان بود که در دوره جدید با افزایش ۴۰۰ تومانی به سه هزار تومان رسیده است.

نظافتی با بیان اینکه اعزام های مرحله جدید از ۲۱ اسفند ماه آغاز می شود، ادامه داد: مشمولان این مرحله در حال نام نویسی در کاروان ها هستند و تا زمانیکه ظرفیت کاروان ها تکمیل نشود، نام نویسی ادامه خواهد داشت.

مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت به نام نویسی حدود ۳۳۰ هزار نفر در پیش ثبت نام مرحله جدید اعزام های عتبات اشاره کرد و گفت: در ایام تعطیلات نوروز، روزانه ۱۲۰ کاروان حامل زائران ایرانی معادل پنج هزار نفر به زیارت عتبات عالیات مشرف می شوند.

 
 
/انتهای خبر
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو