کد خبر: 12202

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ - ۶:۵۶

نشست صمیمانه معاونت توسعه ورزشهای همگانی اداره کل و کارشناسان این معاونت با کادر اجرایی هیات ورزشهای همگانی مازندران برگزار شد

تیتر 3 » عادل عالیشان در نشستی صمیمانه با دبیر و پرسنل هیات ورزشهای همگانی استان مازندران انتظارات دستگاه ورزش استان از هیات ورزشهای همگانی مازندران را بیان کرد

به گزارش تیتر ۳ به نقل از روابط عمومی هیات ورزشهای همگانی استان مازندران، دقایقی پیش با حضور عادل عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگانی اداره کل و حسین پور و لطیفی کارشناسان این حوزه همچنین روهام ابوطالبی دبیر هیات استان ، صفاری مسئول کمیته امادگی جسمانی و ایروبیک ، غزانی مشاور ریاست هیات و مسئول اموراداری استان ، جوادی ،عباسپور و ابراهیمی از کارکنان هیات ورزشهای همگانی استان نشستی صمیمانه در حوزه بررسی عملکرد هیات ورزشهای همگانی استان و برنامه های شش ماهه دوم همچنین روند اجرایی شدن کتاب تحول تعالی و آینده نگری برگزار گردید.

در این نشست ابوطالبی با مهم خواندن این جلسه و ابراز خرسندی از حضور معاونت دستگاه ورزش استان در دفتر هیات استان عنوان دشت: رویکرد این هیات تعامل با تمام نهادهای مسئول و متولی ورزش می باشد و این تعهد را هیات استان خواهد داشت به عنوان بازوی اداره کل و فدراسیون وظایف خود را به نحو احسن عمل نماید.

عالیشان معاونت توسعه ورزشهای همگانی ورزش و جوانان استان ضمن ابراز خرسندی از ایجاد جو صمیمانه در هیات استان اظهار داشت: اهمیت  هیات ورزشهای همگانی به قدریست که از سوی وزارت ورزش برای ورزشهای همگانی و ورزش بومی محلی، اداره کل تشکیل داد و این دو هیات در شورای ورزش همگانی استانها به عنوان عضو ستادی مهم حضور دارند. این نشان دهنده اهمیت جایکاه ورزش همگانیست.

معاونت توسعه ورزشهای همگانی ادامه داد: دکتر شجاعی ظرفیتهای مدیریتی بالایی دارد که با استفاده از این پتانسیل می توان کارهای بزرگی انجام داد و قطعا در این راه دستگاه ورزش استان و معاونت توسعه همگانی استان از این برنامه ها پشتیبانی خواهد کرد.

عالیشان افزود: در بیش از ۲۱ هیات حوزه قهرمانی، کمیته همگانی تشکیل گردید که این موضوع ظرفیت و پتانسیل ورزش همگانی استان را بالا خواهد برد. علاوه بر آن انتظار می رود با بالا بردن جنب و جش و تلاش در کمیته های زیر مجموعه هیات استان و هیاتهای شهرستانهای و ارائه تقویم سالانه ،ورزش همگانی استان مازندران جهش خوبی یابد.

photo_2016-10-30_12-12-05 photo_2016-10-30_12-11-46 photo_2016-10-30_12-11-40 photo_2016-10-30_12-11-34 photo_2016-10-30_12-11-12

 

منبع : وبسایت هیات ورزشهای همگانی استان مازندران

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو