کد خبر: 1714

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۹

نشست خبری مسئولان شهرستان گلوگاه با رسانه ها/ غیبت برخی از مسئولین

  به گزارش خبرنگار شرق پرس، نشست خبری پرسش و پاسخ رسانه ها با مسئولین شهرستان گلوگاه در پایان سال1392 در سالن کنفرانس ...

نشست خبری گلوگاه

 

به گزارش خبرنگار شرق پرس، نشست خبری پرسش و پاسخ رسانه ها با مسئولین شهرستان گلوگاه در پایان سال۱۳۹۲ در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه برگزار شد.

 

این نشست که قرار بود راس ساعت ۱۰/۳۰ صبح برگزار شود با تاخیر ۴۵ دقیقه ای مسئولان همراه بود. عدم حضور و عذرخواهی برخی مسئولین از دیگر حاشیه ها بود.

در این نشست ابتدا وطن پور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه به نماینده ی رسانه ها و خبرنگاران خیرمقدم گفت  و پس از صحبتهای مقدماتی پیرامون مسائل روز شهرستان، شهردار گلوگاه  بعنوان اولین مسئول به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.

عبادالله پهلوان که حدود سه ماه پیش کرسی شهرداری گلوگاه به وی سپرده شده بود، در ابتدای صحبتها با اشاره به مشکلات و بدهی های شهرداری گزارش مختصری از عملکرد ۳ ماهه خود به خبرنگاران ارائه کرد.

نشست خبری گلوگاه

 

در ادامه خبرنگار یکی از رسانه ها از شهردار پرسید:

گلوگاه دروازه ورود به استان مازندران محسوب می شود با توجه به نزدیک بودن به ایام عید نوروز چه برنامه هایی برای زیبا سازی این شهر دارید؟

 

وی در پاسخ به این پرسش اظهار داشت که برای این منظور به اتفاق شهردار رامسر که یکی دیگر از شهرهای ورودی استان محسوب می شود به استانداری مراجعه کردیم که توانستیم کمکهایی دریافت کنیم و انشاء الله در روزهای آینده وضعیت ظاهری شهر مناسب سازی خواهد شد.

 

شهردار گلوگاه در پاسخ خبرنگار شرق پرس در خصوص وضعیت بیمه و حقوق کارکنان پیمانکاریهای شهرداری گلوگاه بیان داشت که در اصل وضعیت شاغلین در بخش خصوصی و شرکتهای پیمانکاری ارتباطی به شهرداری ندارد  ولی با اینحال پرداخت بیمه این کارگران که مسئله اصلی تر بود را انجام دادیم و وضعیت پرداخت ها هم در حال رسیدگی است.

 نشست خبری گلوگاه

 نماینده رسانه شرق پرس، در ادامه این نشست با انتقاد از عدم همراهی برخی مسئولین شهرستان با خبرگزاری ها و مغفول ماندن اطلاع رسانی در شهرستان گلوگاه که موجب کمتر توسعه یافتگی منطقه شد از شهردار جوان گلوگاه خواست تا برنامه هایشان را برای ارتباط بهتر و مستمرتر  با رسانه ها ارائه کنند.

 

عبادالله پهلوان نیز با قبول اشکال در پرتال اطلاع رسانی شهرداری گلوگاه بعلت در دست تعمیر بودن سایت، ابراز امیدواری کرد که در آینده ارتباط بهتری با رسانه ها  برقرار شود.

 

وی در ادامه با اعلام اینکه شهرداری گلوگاه در حال حاضر هیچ منبع درآمدی ندارد خاطرنشان کرد، علت درآمد پائین شهرداری کم بودن کارخانجات و شرکتهای تولیدی در منطقه است و ما برای بهتر شدن این درآمد در برنامه هایمان مسئله گردشگری را مدنظر داریم که در همین راستا گامهایی برداشته شد.

 

پهلوان همچنین در پاسخ به پرسش دیگری در مورد مشکل ایستگاه پایانه ها و حمل و نقل در گلوگاه گفت: حمل و نقل و پایانه ها مربوط به اداره راه و شهرسازی است .

 

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو