کد خبر: 58732

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۸

با حکم خداوردی؛

ندا حسینی اولین بانوی رییس هیات سه گانه در کشور

به گزارش تیتر 3 » به نقل از روابط عمومی هیات ورزش سه گانه استان مازندران، خانم ندا حسینی نایب رییس هیات ورزش سه گانه ...
ندا حسینی

به گزارش تیتر ۳ » به نقل از روابط عمومی هیات ورزش سه گانه استان مازندران، خانم ندا حسینی نایب رییس هیات ورزش سه گانه استان با حفظ سمت به عنوان ریاست هیات ورزش سه گانه قائمشهر انتخاب شد.وی به عنوان اولین بانوی رئیس در تاریخ ورزش سه گانه کشور از سوی فردین خداوردی ریاست هیات ورزش سه گانه استان انتخاب شد.

در این جلسه معارفه،ابتدا دکتر رضوی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر به سخنرانی پرداخت.دکتر رضوی انتخاب سرکار خانم حسینی را به فال نیک میگیریم و بایستی این ارتباط را هم به لحاظ مسئولیتی که در شهرستان قائمشهر دارند و افرادی که با آن ها ارتباط برقرار میکنند در حوزه های مختلف خانم اعلایی به عنوان معاونت بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر ،تمامی هیات های ورزشی با ایشان در ارتباط هستند و امیدوارم در کار خود موفق باشید.

وی افزود:جناب خداوردی ریاست هیات سه گانه استان اطلاع دارند که آدم بسیار سیستمی هستم و بحث مسائل اداری باید رعایت شود و سلسله مراتب هم شهرستانی و هم استانی رعایت شود و دوستانی که در جلسه حضور دارند به احترام شما و ما آمده اند و حضور پیدا کردند؛هم حرمت این دوستان حفظ شود و از این دوستان گرانقدر حتما در تمام مسائل مربوط به هیات سه گانه قائمشهر مشورت گرفته شود و قطعا با مشورت کردن کارهای هیات شما پیش خواهد رفت.اگر بدون مشورت در کارتان پیش بروید ضربه خواهید خورد و اگر شما ضربه بخورید ما نیز ضربه خواهیم خورد.

فردین خداوردی ریاست هیات ورزش سه گانه استان مازندران در این جلسه گفت:افتخاری نصیب اینجانب شد تا در معیت جناب دکتر رضوی که از مدیران برتر باسابقه و کاربلد و ورزشی استان مازندران باشیم که ارتباط تنگاتنگی از شروع ریاست بر هیات ورزش سه گانه استان با هم داشتیم و خواهیم داشت.به دلیل اینکه آدم خیلی حرفه ای شخصیت ورزشی و برند هستند.

وی از افتخارات هیات ورزش سه گانه و عملکرد این هیات گفت و گفت:پارسال هیات ورزش سه گانه استان مازندران از سوی فدراسیون به عنوان بهترین هیات در سطح کشور شناخته شد.اولین مازندرانی که توانست به عنوان ملی پوش از بانوان خودش را مطرح کند سرکار خانم باقری بودند و هرچند خط خوردند ولی همین که به تیم ملی راه پیدا کرد از نظر بیلان کاری قابل تقدیر است.امسال در فرح آباد ساری میزبان رقابت های نیروهای مسلح بودیم که تمامی ملی پوشان ورزش سه گانه شرف حضور داشتند.خوشحالیم که توانستیم از بین ۱۱ استانی که در این ورزش حرفی برای گفتن دارند دو نماینده ملی پوش داشته باشیم و در رنکینگ این مسابقات به یک مقام دومی و یک مقام سومی به دست بیاوریم.

وی در مورد خانم ندا حسینی به عنوان ریاست هیات ورزش سه گانه قائمشهر عنوان کرد:سرکار خانم حسینی به عنوان اولین بانوی رییس هیات سه گانه در جمهوری اسلامی ایران اسمشان ثبت شد و این اتفاق در نوع خود بی سابقست.این اتفاق خوش یمن خواهد بود چرا که ۳۵ درصد مدال هایی که در مسابقات آسیایی به دست آوردیم به تلاش و کوشش بانوان بوده و این امر را به فال نیک میگیریم چرا که ظرفیت های استان مازندران به حالتی است که فقط باید این ظرفیت ها مدیریت شود تا به ثمر بنشیند.

وی افزود:سرکار خانم حسینی در کارشان بسیار حرفه ای هستند و روابط بسیار قوی دارند و با مدیریت ایشان میتوانیم در شهرستان قائمشهر به دست آوردهای خوبی برسیم.

سرکار خانم اعلایی معاونت بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر نیز گفت:خوشحالم که یک بانو در بین هیات های ورزشی ،آن هم هیاتی که قطعا باور داریم که قوی خواهد بود و همانطور که آقای خداوردی فرمودند با نظامیان عزیز سر و کار دارند خوشحالم یک خانم آنقدر توانمندی را داشته که توانسته تمام نگاه ها را به خود معطوف کند.امیدوارم با برنامه ریزی هایی که انجام میدهند و توانمندی که در ایشون سراغ داریم در پپیشبرد این رشته ورزشی موفق و موید باشند.

در ادامه نوبت به صحبت ها و تشریح برنامه های ندا حسینی ریاست جدید هیات ورزش سه گانه قائمشهر رسید.وی در مورد انتخاب خود و همچنین برنامه های خود گفت:از همه دوستانی که در این جلسه شرف حضور یافتند تشکر میکنم.همه دوستانی که اینجا حضور دارند قبلا یک جلسه با هم داشتیم و تک تک برنامه ها را تشریح کردیم.ممنون از حسن توجه آقای خداوردی و دکتر رضوی به عنوان یک بانو خیلی خوشحالم و در روز دختر و میلاد حضرت معصومه خوشحالم که در این پست انتخاب شدم.به خاطر چارتی که از قبل وجود داشته و ضعف برنامه ریزی فکر میکنم از صفر که هیچ باید از منفی صد شروع کنم.در بحث استعداد یابی برنامه هایی که وجود دارد که باید بسترهای کافی وجود داشته باشد مثل بحث مالی و امنیتی.

وی در مورد مساله اسپانسر خاطر نشان کرد:اینجانب بستر سازی مالی انجام داده و قبل از همه چیز به دنبال اسپانسر رفتم و با توجه به استعدادهایی که در شهر قائم شهر وجود دارد بحث اسپانسری و بیمه ورزشی ورزشکاران را سازماندهی خواهیم کرد.با دو برند معتبر نیز صحبت هایی انجام شده و آمادگی خود را برای حمایت از هیات ورزش سه گانه قائمشهر اعلام کردند.

در این جلسه سرهنگ وفایی نژاد نماینده پلیس راهور شهرستان، سرگرد جعفری نماینده فرماندهی نیروی انتظامی، مهدوی نماینده آموزش و پرورش، موسوی شیخ نماینده ورزش ،روستاییدکتر حسین زاده نماینده هیات پزشکی ورزشی نیز به بیان دیدگاه خود پرداختند.

در حاشیه این مراسم مصطفی توحیدیان با حکم فردین خداوردی رئیس هیات ورزش سه گانه استان مازندران به عنوان مسئول روابط عمومی این هیات منصوب شد.

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو