کد خبر: 179

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۰/۱۹ - ۵:۵۲

برگزاری همایش نخبگان و تاثیر‌گذاران نکایی کشور، در بهمن ‌ماه

فرماندار نکا از برگزاری همایش نخبگان و تاثیرگذاران نکایی کشور در 24 بهمن‌ ماه در این شهرستان خبر داد.   به گزارش شرق ...

 

فرماندار نکا از برگزاری همایش نخبگان و تاثیرگذاران نکایی کشور در ۲۴ بهمن‌ ماه در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، علی رجبی شب گذشته در جلسه رسمی همایش نکا ۱۴۰۴ (گردهمایی نخبگان، مدیران برجسته و موثرین نکایی در کشور) بر لزوم همکاری همه صاحبان طرح و برگزاری آبرومندانه همایش تاکید کرد.

وی خواستار بسیج همه مدیران و کسانی که دارای طرح و برنامه در این راستا هستند شد و بیان داشت: شناسایی و معرفی افراد نخبه از مهم‌ترین مسائلی است که باید در درجه اول مورد توجه قرار گیرد.

رجبی اظهار داشت: افراد نخبه، مدیران برجسته و نیز افراد موثر در سطح کلان کشور و خارج کشور با برنامه‌ریزی مناسب در اسرع وقت شناسایی و در موعد مقرر از آنها برای شرکت در این همایش دعوت می‌شود.

دبیر این همایش نیز با تشریح اهداف این همایش یادآور شد: شناسایی ظرفیت منابع انسانی در کشور و خارج از کشور و ارتباط تنگاتنگ مداوم و مستمر برای پیشرفت و توسعه به عنوان یک ضرورت است که نباید به سادگی از کنار آن عبور کرد.

اسماعیل محمودیان ادامه داد: آنچه که برای ما حائز اهمیت است برگزاری این همایش به بهترین نحو و برخورداری و نیز استفاده از ظرفیت‌های اثر بخش شخصیت‌های مدعو در همایش است که با روندی که پیش می‌رود بی‌شک کار شایسته‌ای شکل می‌گیرد.

وی اظهار داشت: برگزاری جلسات مختلف، برنامه‌ریزی دقیق و اصولی در این رابطه از جمله مسائلی است که باید مورد توجه باشد و با توجه به اینکه بیش از یک‌ماه به برگزاری این همایش باقی نمانده لذا همه نیروها برای برگزاری شایسته این همایش تلاش کنند.

محمودیان با اشاره به کمیته‌های هفت‌گانه این همایش گفت: کمیته‌ها نیز روزانه برنامه‌های مختلفی در دست اقدام دارند که به صورت مشخص انجام می‌شود و در هر جلسه جمع‌بندی برنامه‌ها به رئیس ستاد همایش نخبگان نکا گزارش می‌شود.

فارس

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو