کد خبر: 4524

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۲۸ - ۸:۵۱

نجات معجزه آسای مرد ۵۰ ساله بهشهری از چاه منزلش

به گزارش شرق پرس به نقل از ایرنا,  این حادثه در محله  سراج در شرق شهر بهشهر رخ داد و مرد نجات یافته ...

 

عوامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهشهر عصر دیروز(سه شنبه) مرد ۵۰ ساله ای را که به همراه یک فرغون حاوی شیشه شکسته به درون چاه سقوط کرده بود ، نجات داند که حال عمومی این فرد اکنون رضایت بخش اعلام شد.

به گزارش شرق پرس به نقل از ایرنا,  این حادثه در محله  سراج در شرق شهر بهشهر رخ داد و مرد نجات یافته بلافاصله به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل و بستری شد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی بهشهر در این باره گفت : فرد نجات یافته هنگامی که در حال انتقال شیشه های شکسته به وسیله فرغون بود ، در چاه پنج متری داخل حیاط منزلش سقوط کرد.

حسین سراجی افزود : ماموران آتش نشانی بلافاصله پس از دریافت خبر سقوط در محل حضور یافتند و با به کار گرفتن تمامی امکانات او را از ته چاه بیرون کشیدند.

وی علت سقوط به داخل چاه را بی احتیاطی و حواس پرتی فرد حادثه دیده دانست و گفت : زنده ماندن و آسیب جدی ندیدن او به توجه به عمق چاه و سقوط به همراه فرغون پر از شیشه های شکسته شبیه معجزه بوده است.

سراجی گفت : پس از بیرون آوردن فرد حادثه دیده مشخص شد که آسیب جدی بدنی به او وارد نشده است ولی با این وصف فوری به بیمارستان انتقال یافت.

منابع بیمارستانی هم  وضعیت فرد مصدوم را رضایت بخش اعلام کردند.

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو