کد خبر: 1962

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۴

نجات مرد ۲۵ ساله از کانال آب

شرق پرس: ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت 22:50 یکشنبه با دریافت خبر وقوع این حادثه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 102 و 27 را به ...

 

آتش‌نشانان با تلاش بی‌وقفه خود توانستند مرد ۲۵ ساله‌ای را در شامگاه بارانی یکشنبه از داخل کانال آب بلوار شقایق تهران نجات دهند.

شرق پرس: ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت ۲۲:۵۰ یکشنبه با دریافت خبر وقوع این حادثه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۲ و ۲۷ را به محل حادثه در بلوار فردوس، بلوار شقایق شمالی اعزام کرد.

به گفته مهدی داوری مدیر منطقه یک عملیات که در محل حضور داشته است، مرد ۲۵ ساله‌ای به علت نامعلوم در زیر بلوک‌های درپوش کانال آب گیر کرده بود که با فریادهای خود توانسته بود توجه عابرین را جلب کند و شهروندان نیز تا حضور نیروهای آتش‌نشانی با استفاده از طناب، وی را مهار کرده بودند.

داوری گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی و بادی ویژه نجات و جابجایی بلوک‌ها توانستند در یک عملیات سریع، مرد جوان را از میان سیل خروشان آب که هر لحظه امکان سقوط فرد در داخل آب را افزایش می‌داد، به سلامت از داخل کانال خارج کنند و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دهند./ایسنا

 

/انتهای خبر

برچسب ها: ,
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو