کد خبر: 7472

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۷:۴۵

تداوم صدر نشینی شاهد اسلام آباد

نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران + نتایج کامل و جدول

رقابت های هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران عصر جمعه 12 شهریور 95 در شهرهای مختلف استان برگزار شد

تیم فوتسال شاهد اسلام آباد

تیتر ۳: رقابت های هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران عصر جمعه ۱۲ شهریور ۹۵ در شهرهای مختلف استان برگزار شد و طی آن تیم های شاهد اسلام آباد، شهید عرفان ساری، پیام ۴۱ امیرکلا، امید مرزن آباد و دانشگاه شمال آمل برابر حریفان خود به برتری دست یافتند و یک دیدار نیز لغو شد.

در پیکارهای این هفته، تیم شاهد اسلام آباد صدرنشین رقابت ها در خانه برابر نگین سبز شیرگاه صاحب برتری ۵ بر ۳ شد و جایگاه خود را در رده نخست جدول رده بندی تثبیت کرد.

دربی حساس مرزن آبادی ها بین تیم های امید این شهر و مرزن قزل با پیروزی پرگل ۷ بر یک تیم امید همراه شد تا این تیم با کسب ۱۲ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار بگیرد.

شهید عرفان ساری در سالن شهید خیری مقدم میزبان شهید آزادیان نوشهر بود و در پایان با نتیجه ۵ بر ۲ بر این تیم چیره شد تا رده سوم جدول را از آن خود کند.

در دیگر دیدارهای این هفته نیز، دانشگاه شمال آمل میزبانش شهدای نور را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست داد و پیام ۴۱ امیرکلا نیز میهمان خود زرن زغالچال ساری را با شکست ۳ بر ۲ بدرقه کرد.

همچنین دیدار تیم های شهروند قائمشهر و پرسپولیس دارابکلا نیز بدلیل قطعی برق ناشی از طوفان های پنج شنبه شب گذشته در قائمشهر لغو و به زمان دیگری موکول شد.

نتایج کامل هفته پنجم لیگ برتر فوتسال مازندران به شرح زیر است:

شاهد اسلام آباد ۵ – نگین سبز شیرگاه ۳

مرزن قزل مرزن آباد ۱ – امید مرزن آباد ۷

شهید عرفان ساری ۵ – شهید آزادیان نوشهر ۲

شهدای نور ۲ – دانشگاه شمال آمل  ۴

پیام ۴۱ امیرکلا ۳ – زرین زغالچال ساری ۲

شهروند قائمشهر – پرسپولیس دارابکلا (لغو شد)

 

لیگ برتر فوتسال مازندران

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو