کد خبر: 8454

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۱

برد خونه به خونه و نساجی

نتایج هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال

تیتر 3 هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال کشور با برتری تیم های مازندرانی خونه به خونه بابل و نساجی قائمشهر پیگیری شد که نتایج آن به شرح ذیل است

تیتر ۳ » هفته هفتم لیگ برتر با جا به جایی صدر جدول میان اکسین البرز و گل گهر سیرجان و استمرار نتایج بد استقلال اهواز و فجرشهید سپاسی ادامه پیدا کرد. در پایان این هفته گل گهر سیرجان با تفاضل گل بهتر نسبت به اکسین البرز صدرنشین شد تا همچنان شاگردان بگوویچ یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر باشند. با تیتر ۳ و بررسی دیدارهای هفته هفتم لیگ دسته اول همراه باشید:

 

 

گل گهر سیرجان ۳- ملوان بندرانزلی ۱
شاگردان بگوویچ در دیداری یک طرفه مایلی کهن و انزلی چی ها را ناکام گذاشتند تا روند نتیجه گرفتن این تیم در بازی های خارج از خانه همچنان ادامه داشته باشد. تیم سیرجانی در دو نیمه تیم برتر میدان بود و توانست مزد برتری خود را با به ثمر رساندن یک گل در نیمه اول و دو گل در نیمه دوم دریافت کند تا بعد از هفت هفته بر صدر جدول تکیه بزند.

 

 

راه آهن ۳- استقلال اهواز ۰
راه آهن با برتری قاطع برابر استقلال اهواز بهترین برد هفته را در تهران جشن گرفت. بازیکنان مهدی پاشازاده در دیداری یک طرفه توانستند به خوبی آبی پوشان استقلال اهواز که وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند را در تهران شکست دهند تا با ۱۱ امتیاز وضعیت مناسب تری در جدول داشته باشند. راه آهن با این برد برای دیگر رقیبان خود در لیگ دسته اول خط و نشان کشید و حالا تنها ۴ امتیاز با صدر جدول فاصله دارد. از سوی دیگر شاگردان حمید رضا فرزانه همچنان در کسب پیروزی ناکام هستند و با دو امتیاز از هفت بازی در بحران به سر می برند.

 

 

فولاد یزد ۰ – خونه به خونه ۱
خونه به خونه بعد از هفته ها ناکامی در کسب پیروزی در دقایق آخر با تک گل مهاجم گران قیمت خود به پیروزی رسیدند تا مرزبان و تیمش از بحران خارج شوند. خونه به خونه که بازیکنان نامدار و لیگ برتری زیادی را در ابتدای فصل نقل و انتقالات به خدمت گرفته بود بعد از دیدار هفته دوم برابر مس رفسنجان طعم برد را نچشیده بود اما حالا هواداران این تیم می توانند امیدوار باشند با کسب این پیروزی خارج از خانه و ۱۲ امتیازی شدن این تیم مجددا رقابت برای صعود به لیگ برتر برای این تیم آغاز شود. فولاد یزد با این شکست با ۳ امتیاز همچنان در رده ۱۶ جدول رده بندی باقی خواهد ماند.

 

 

نساجی مازندارن ۳- خیبر خرم آباد۱
نساجی نیز مانند دیگر تیم مازندرانی پیروزی بزرگی را در هفته هفتم لیگ دسته اول جشن گرفت. شاگردان محمود فکری که روزهای سختی را به دلیل مشکلات متعدد  سپری کرده بودند در نبرد با تیم انتهای جدولی خیبر خرم آباد کار سختی نداشتند و با درخشش مهاجم نامدار خود، محمد عباس زاده بعد از هفته ها دومین برد خود را کسب کردند تا شهید وطنی قائم شهر برد بزرگی را جشن بگیرد. خیبر خرم آباد با این نتیجه همچنان در انتهای جدول حضور دارد و بدون برد روزهای سختی را سپری می کند.

 
مس کرمان ۱- مس رفسنجان ۰
منصور ابراهیم زاده و مس کرمان بعد از شش تساوی بالاخره اولین برد خود در لیگ برتر را جشن گرفتند. مس کرمان که در شش بازی گذشته خود در عملکردی عجیب به شش تساوی دست یافته بود در این دیدار خانگی توانست تیم هم خانوادگی خود را با تک گل دقیقه ۶۲ مهدی دغاغله شکست دهد تا میانه جدول لیگ یک پیچیده تر از گذشته شود. مس رفسنجان نیز با این شکست همچنان با ۴ امتیاز جایگاه ۱۴ جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است.

 
اکسین البرز۱- بادران تهران ۰
جدال دو مربی کهنه کار فوتبال ایران با برتری شاگردان فیروز کریمی به پایان رسید. اکسین البرز در دیداری که دقایق پایانی آن بسیار جذاب و پر حادثه دنبال شد توانست با استفاده از اشتباه مدافعان بادران تنها گل این دیدار را وارد دروازه حریف کند. امیر میربزرگی زننده تنها گل این بازی نیز در جدول بهترین گلزنان لیگ دسته اول شش گله شد تا در کنار عباس زاده صدرنشین باشد. اکسین البرز با این برد ۱۵ امتیازی شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.

 

 

 

 
ایران جوان بوشهر۲- فجر شهید سپاسی۱
روزهای سیاه فجر سپاسی در لیگ دسته اول ادامه دارد و تیم قدیمی شیراز همچنان در قعر جدول حضور دارد. شیرازی ها در روزی پر حادثه در بوشهر با نتیجه دو بر یک برابر ایران جوان شکست خوردند تا تیم بوشهری در جدول رده بندی ۹ امتیازی شود و از انتهای جدول فاصله بگیرد. فجر اما همچنان با سه تساوی و چهار شکست و کسب تنها سه امتیاز در رده ۱۵ جدول رده بندی حضور دارد تا بر خلاف فصل گذشته وضعیت نامناسبی در جدول رده بندی داشته باشد.

 

 

 

نفت مسجد سلیمان ۰- پارس جنوبی ۰
تنها مساوی هفته هفتم لیگ دسته اول در مسجد سلیمان رقم خورد و نبرد دو سرمربی جوان با تساوی بدون گل به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان در دیدار با تیم بالانشین پارس جنوبی نتوانست از امتیاز میزبانی خود استفاده کند تا جایگاه این تیم در جدول رده بندی جهش نداشته باشد. پارس جنوبی که با یک گل خورده بهترین خط دفاعی را دارد در ادامه تساوی های دنباله دار خود برابر نفت مسجد سلیمان به تساوی رسید تا فاصله این تیم از صدر جدول افزایش یابد.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو