کد خبر: 13380

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۳

نتایج هفته سیزدهم لیگ آزادگان / یکته تازی گیلانی ها

تیتر 3 » تیم فوتبال سپید رود رشت امروز (یکشنبه) با غلبه بر تیم مس کرمان صدر جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال را از تیم ملوان بند انزلی پس گرفت.

رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران در تعطیلات لیگ برتر با انجام چند مسابقه حساس ادامه یافت و تیم‌های صدرنشین با توقف مقابل حریفان 7 امتیازی شدند.

به گزارش تیتر ۳ » در ادامه برگزاری رقابت های هفته سیزدهم لیگ دسته اول و درمهم ترین دیدار این هفته،تیم سپید رود رشت میهمان تیم مس کرمان بود و با یک گل برابر این تیم به پیروزی رسید.
تنها گل این دیدار را میلاد قربان زاده دردقیقه ۶۱ درون دروازه مس کرمان جای داد و برتری تیمش را رقم زد.
تیم سپید رود رشت که هفته گذشته صدر جدول را به ملوان انزلی سپرده بود با کسب هر سه امتیاز دیدار برابر تیم مس کرمان ۲۸ امتیازی شد و دوباره به صدر بازگشت.
دیدار تیم های چهارم و پنجم جدول رده بندی لیگ برتر نیز امروز برنده نداشت و بازیکنان تیم های گل گهر سیرجان و خونه به خونه به کسب تساوی بدون گل برابر یکدیگر بسنده کرده و با یک امتیاز زمین بازی را ترک کردند.
شاگردان علیرضا مرزبان که بدنبال جبران ناکامی هفته گذشته و شکست ۲ برصفر برابر تیم اکسین البرز بودند برابر تیم گل گهرسیرجان با نتیجه تساوی بدون گل متوقف شدند.
تیم راه آهن در دیگر دیدار مهم امروز دست به کار بزرگی زده تیم اکسین البرز را درکرج شکست دادند، این پنجمین پیروزی راه آهنی ها در این فصل از رقابت های لیگ برتر بود.
کیانوش میرزایی دردقیقه ۷۵ تنها گل تیم راه آهن را درون دروازه تیم اکسین البرز جای داد و چهارمین شکست شاگردان فیروز کریمی را رقم زد.
نتایج کامل رقابت های امروزلیگ دسته اول:
نساجی مازندران ۱ – پارس جنوبی جم ۱
گل گهرسیرجان ۰- خونه به خونه ۰
مس کرمان ۰ – سپیدرود رشت ۱
اکسین البرز ۰ – راه آهن ۱
بادران تهران ۳ – استقلال اهواز ۱

فجر سپاسی ۰ – مس رفسنجان ۱

ملوان ۲ – خیبر خرم آباد ۱

نفت.م.سلیمان ۱ – فولاد یزد ۱

ایران جوان بوشهر ۳ – آلمینیوم اراک ۳

جدول رده بندی لیگ دسته اول:
۱-سپیدرود رشت/ ۱۳ بازی/ ۲۸ امتیاز
۲-ملوان/ ۱۳ بازی/۲۷ امتیاز
۳-اکسین البرز/۱۳ بازی/۲۳ امتیاز

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو