کد خبر: 16219

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۸:۲۶

نامه سردار نقدی به رهبر معظم انقلاب / خدمت در سنگر جدید

تیتر 3 » رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین طی نامه ای از مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا تشکر و قدردانی کرد و گفت: تا نفس دارم بر عهد و پیمانی که با حضرتعالی و امام و شهیدان بسته ام، هستم.

سردار نقدی

به گزارش تیتر ۳ » رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین طی نامه ای از مقام معظم رهبری فرماندهی کل قوا تشکر و قدردانی کرد و گفت: تا نفس دارم بر عهد و پیمانی که با حضرتعالی و امام و شهیدان بسته ام، هستم.

در بخشی از نامه سردار سرتیپ محمدرضا نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران آمده است: از لطف و عنایت و اعتماد به این سرباز کوچک ولایت برای خدمت در سنگری جدید که موضوع آن دغدغه اصلی حضرتعالی است، تشکر می کنم و پیش از آن، این که رخصت دادید بیش از هفت سال خادم و نوکر بسیجیان باشم صمیمانه سپاسگزارم.

در ادامه این نامه آمده است: تا نفس دارم بر عهد و پیمانی که با حضرتعالی و امام و شهیدان بسته ام، هستم و به فضل پروردگار لحظه ای دست از مبارزه با کفر و نفاق و ظلم و ستم بر نخواهم داشت و انشالله سنگر جدید خدمتم، مثل همیشه کانون جوشان عشق و اطاعت از ولایت و مبارزه با آمریکا و ایادی اش خواهم بود.

در پایان این نامه آمده است: از خدای متعال می خواهم سایه پر مهر آن امام عزیز را تا ظهور امام عصر (عج) بر سر امت اسلام مستدام بدارد و تا نفس آخر توفیق خدمتگذاری به این نظام الهی را نصیب ما سازد.

چهارشنبه گذشته حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور را به سمت «رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج» منصوب کردند.

سردار محمدرضا نقدی از مهر ماه سال ۸۸ با حکم رهبر معظم انقلاب به سمت ریاست سازمان بسیج مستضعفین که تا پیش از آن نیروی مقاومت بسیج نام داشت، منصوب شده بود.

 

منبع : پایگاه خبری بسیج

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو