کد خبر: 1573

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۲ - ۵:۴۱

نامه انتقاد آمیز نمایندگان مازندران به وزیر کشور/شیرمردان گردان امام حسین(ع) گلوگاه هنوز زنده اند

اعضای مجمع نمایندگان مازندران در نامه ای خطاب به وزیر کشور از اقدام هیئت دولت در الحاق بخشی از مازندران به گلستان گلایه ...
مجمع نمایندگان مازندران

 مجمع نمایندگان مازندران

اعضای مجمع نمایندگان مازندران در نامه ای خطاب به وزیر کشور از اقدام هیئت دولت در الحاق بخشی از مازندران به گلستان گلایه و خواستار لغو فوری مصوبه اخیر شدند.

 

 به گزارش شرق پرس، در این نامه آمده است: آقای وزیر با دیـار علویان شوخی نکنیـد!

 نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در این نامه عدم اطلاع وزیر محترم کشور و استاندار مازندران در این خصوص را تامل بر انگیز دانسته و خواستار تنبیه شخصی که منافع خود را بر منافع مردم ترجیح میدهند شدند.

نمایندگان متذکر شدند که بر طبق مصوبه سال ۱۳۷۴ استان گلستان از استان مازندران جدا و کانال خزینی به عنوان مرز دو استان تعیین گردید و این موصبه آرامش بین مردم دو استان را برهم زده است.

در ادامه نامه با اشاره به تبصره ۱ ماده ۹ و ۱۳ قانون تقسیمات کشوری، نمایندگان متذکر شدند که تعیین مرز استان ها بر عهده مجلس شورای اسلامی است و خارج از اختیارات هیئت دولت می باشد.

در پایان اعضای مجمع به مسئولین متذکر شدند که از نجابت و صبوری مردم مازندران سوء استفاده نشود و بدانند شیرمردان گردان امام حسین(ع) گلوگاه که دیروز از مرزهای کشور دفاع می کردند زنده اند و هرگز اجازه نخواهند داد تا به مرزهای دیارشان تجاوز صورت گیرد.

 

شمال نیوز

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو