کد خبر: 73638

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۳

استاندار مازندران در نشست با فعالان سياسي و حاميان دولت در مازندران

ناکارآمدی مدیریتی باید خاتمه یابد/ همه برای امید آفرینی در جامعه تلاش کنیم

استاندار مازندران در نشست با فعالان سياسي و حاميان دولت در مازندران گفت : همه براي اميد آفريني در جامعه تلاش كنيم .

تیتر ۳: محمد اسلامی با اشاره به اینکه استان را نمی شود با اتاق فرمان های متعدد مدیریت کرد افزود : یکی از عوامل بازدارنده توسعه استان شهرگرایی و محله گرایی بوده و باید به این روند خاتمه دهیم .

 

وی توسعه متوازن و پایدار بر اساس آمایش سرزمین را محور فعالیتها خواند و گفت : فقر و شکاف طبقاتی موجب نا امیدی مردم می شود و ضرورت دارد با شناسایی ظرفیت ها و شناسایی حلقه های مفقوده کسب و کار به دنبال رونق تولید و اشتغال در استان باشیم .

 

مقام عالی دولت در استان حمایت از کشاورزان ، تولیدکنندگان و روستائیان را ضروری دانست و گفت : افزایش افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خدمت نیست .
اسلامی بر تحقق وعده های ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت : قولهای ریاست جمهوری را استاندار و مدیران باید عملیاتی کنند .

 

وی تاکید کرد : همه باید همگرا و همصدا شویم و معیشت مردم را ساماندهی کنیم .
استاندار مازندران از تشکیل کمیته ارزیابی انتصابات در استاندار خبر داد و گفت : انضباط فکری و رفتاری باید در مدیریت استان حاکم شود و شما حامیان دولت در استان عیون ما باشید و مشکلات مردم را رصد و گزارش نمائید .

 

اسلامی بر توسعه تبادلات و تقویت روابط بین الملل تاکید کرد  و گفت : در این استان صنعگتران و تولیدکنندگان صادقی هستند که مشغول خدمت و تولید هستند ولی مورد بی مهری قرار گرفتند .
وی تصریح نمود : ناکارآمدی مدیریتی باید خاتمه یابد و افراد شایسته به کار گرفته شوند .

 

وی جوانگرایی و بکارگیری افراد شایسته را اولویت اصلی در بکارگیری مدیران خواند و ابراز امیدواری نمود با توسعه اقتصاد دریا محور ، گردشگری مدیریت شده و بوم گردی و رونق صنایع دستی چرخ اقتصادی مازندران به حرکت درآید و زمینه امیدآفرینی و نشاط در استان فراهم گردد.

 

در این نشست تعدادی از اعضای ستادهای دکتر روحانی در ایام انتخابات و فعالان سیاسی شهرستانها به بیان دیدگاهها و نظرات خود پرداختند .

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو