کد خبر: 4039

تاریخ انتشار: ۱۳۹۳/۰۳/۱۳ - ۴:۴۴

ناظمی که دانش آموزان را مورد آزار قرار می داد روانه زندان شد

شرق پرس: شروع اين ماجرا با شكايت والدين پسربچه‌يي در دادگاه كيفري آغاز شد و آنها در شكايت خود گفتند: پسرمان دانش‌آموز مقطع ...

 

 

جلسه رسیدگی به پرونده ناظم مدرسه‌ ابتدایی که متهم به آزار و اذیت چند دانش‌آموز است در دادگاه کیفری پایتخت برگزار شد.

شرق پرس: شروع این ماجرا با شکایت والدین پسربچه‌یی در دادگاه کیفری آغاز شد و آنها در شکایت خود گفتند: پسرمان دانش‌آموز مقطع ابتدایی است و چند روزی بود که متوجه تغییر در رفتارش شده بودیم که پس از صحبت با او متوجه شدیم که از سوی ناظم مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

 

با طرح این شکایت پرونده در اختیار ماموران قرار گرفت و مشخص شد، ناظم مدرسه با تهدید، پسربچه را مورد آزار و اذیت قرار داده است که پس از آن متهم دستگیر و در بازجویی‌های اولیه منکر اتهام انتسابی به خود شد اما در جریان تحقیق از دانش‌آموزان مشخص شد، ناظم رفتار خوبی با آنها نداشته است.

در ادامه روند رسیدگی به این پرونده، والدین پسربچه ۱۱ ساله دیگری نیز با مراجعه به دادگاه علیه ناظم مدرسه به اتهام آزار و اذیت شکایت کردند که با توجه به حساسیت موضوع پرونده برای رسیدگی به شعبه ۷۹ دادگاه کیفری فرستاده شد و متهم صبح دیروز به اتهام آزار و اذیت به ریاست قاضی محمدی کشکولی محاکمه شد.

 

به گزارش مهر, در این جلسه که با حضور متهم و شکات برگزار شد متهم منکر اتهامات خود شد و شکات به طرح شکایت پرداختند. قضات دادگاه پس از این جلسه ادامه رسیدگی را به روز دیگری موکول کردند و متهم نیز با قرار قانونی روانه زندان شد.

 

/انتهای خبر

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو