کد خبر: 12745

تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۵

فرمانده انتظامی مازندران:

میزان کشفیات مواد مخدر در مازندران ۲۴ درصد رشد یافت

تیتر 3 » فرمانده انتظامی مازندران از کشف بیش از دو تن انواع موادمخدر و رشد ۲۴ درصدی آن از ابتدای سال جاری تا نیمه اول آبان ماه در سطح استان خبر داد.

مواد مخدر

به گزارش تیتر ۳ » سردار سید محمود میرفیضی پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مقابله بی امان با قاچاق موادمخدر و برخورد با خرده فروشان موادمخدر و معتادان متجاهر در سطح استان، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی با همکاری دیگر عوامل انتظامی استان، بیش از ۳۶۵ مرحله عملیات پلیسی و یک هزار طرح پاکسازی نقاط آلوده را از ابتدای سال جاری تا نیمه اول آبان ماه به مرحله اجرا گذاشتند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی طی این مدت، در این طرح‌ها و عملیات پلیسی، بیش از دو تن و ۱۹۱ کیلوگرم انواع موادمخدر از قاچاقچیان و متهمان به موادمخدر کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، با اشاره به افزایش ۲۴ درصدی کشفیات موادمخدر در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از افزایش ۶۵ درصدی کشفیات موادمخدر تریاک در سال جاری خبر داد.

سردار میرفیضی، همچنین از انهدام ۸۱ باند تهیه وتوزیع موادمخدر در سال جاری خبر داد و افزود: دستگیری متهمان به موادمخدر و جمع آوری معتادان در سال جاری ۱۳۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، از توقیف بیش از یک هزار و ۳۷۳ دستگاه خودرو در این طرح‌ها و عملیات پلیسی خبر داد، افزود: در این ارتباط متهمان به تهیه و توزیع موادمخدر، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و معتادان متجاهر برای ترک و بازپروری به ماده ۱۶ منتقل شدند.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه ریشه اغلب جرائم و ناهنجاری‌های اجتماعی در اعتیاد به موادمخدر است، به خانواده‌ها هشدار داد: همواره مراقب فرزندان خود باشند تا در دام اعتیاد گرفتار نشوند.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان با اشاره به اینکه مبارزه با موادمخدر از اولویت‌های این فرماندهی است، افزود: پلیس برای ریشه کنی اعتیاد و موادمخدر در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و تا پای جان ایستاده است.

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو