کد خبر: 55879

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۰

سخنگوی سپاه کربلا:

میثم علیجانی دلاور مردی مجاهد از خیل مدافعان اسلام به شهادت رسید

شهید میثم علیجانی از نیروهای لشگر عملیاتی 25 کربلا و از شهرستان بابلسر بود که در حین ماموریت جهت تامین امنیت مرزهای شمالغرب کشور به ...

شهید میثم علیجانی از نیروهای لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا و از شهرستان بابلسر بود که در حین ماموریت جهت تامین امنیت مرزهای شمالغرب کشور به خیل شهیدان پیوست.

به گزارش تیتر ۳: حسینعلی رضایی با تائید خبر شهادت برادر پاسدار میثم علیجانی در منطقه شمالغرب گفت: شهید علیجانی از نیروهای لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا و از شهرستان بابلسر بود که در حین ماموریت جهت تامین امنیت مرزهای شمالغرب کشور به خیل شهیدان پیوست.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا افزود: شهید علیجانی از جانبازان پرافتخار مدافع حرم استان مازندران نیز بود که پس از گذشت بیش از یک سال در شمال غرب کشور به همرزمان شهیدش پیوست.

رضایی با اشاره به اینکه هنوز زمان دقیق بازگشت پیکر شهید علیجانی مشخص نشده گفت: اخبار تکمیلی و زمانبندی برگزاری مراسم تشییع شهید میثم علیجانی متعاقبا از روابط عمومی سپاه کربلا به اطلاع عموم مردم مازندران خواهد رسید.

سخنگوی سپاه کربلا با تبریک و تسلیت به مردم ولایتمدار و شهید پرور استان مازندران بویژه خانواده معزز شهید علیجانی تصریح کرد: امروز امنیت و آرامشی که در جامعه حاکم است را مدیون جانفشانی های مرزبانان غیور نیروهای مسلح اعم از ارتش ، سپاه و نیروی انتظامی هستیم.

وی در پایان گفت: پاسداران جان برکف سپاه کربلا در دفاع از حریم وطن همچون گذشته گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای(مد ظله العالی) همیشه آماده هستند تا با تمام توان با دشمنی که چشم طمع به یک وجب از خاک کشور را دارد، مقابله کنند.

 

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو