کد خبر: 1771

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۲۸ - ۹:۰۳

موسی زاده:اجرایی شدن ۹۰درصد مصوبات شورای شهر بهشهر

به گزارش شرق پرس، محمد موسي زاده، شامگاه سه شنبه در نشست خبري با اصحاب رسانه افزود: شوراي شهر بهشهر ...

 

رئیس کمیسیون فرهنگی، حقوقی و اجتماعی شورای شهر بهشهر گفت: در طول ۶ ماه گذشته ۷۵ صورتجلسه مختلف در بخش های مختلف داشته ایم که ۹۰ درصد مصوبات شورای شهر بهشهر اجرایی شده است.

به گزارش شرق پرس، محمد موسی زاده، شامگاه سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: شورای شهر بهشهر دارای ۴ کمیسیون فرهنگی ، کمیسیون گردشگری و طرح توسعه، کمیسیون عمرانی و برنامه و بودجه و کمیسیون بهداشت است که خوشبختانه در طول ۶ ماه گذشته به رغم وجود مشکلات فراوان مصوبات خوبی داشته ایم.

وی اظهار داشت: مهمترین وظیفه شورا، انتخاب شهردار بوده که خوشبختانه شهردار بومی ، متعهد و کاردان انتخاب شد.

موسی زاده با بیان اینکه تغییر نگرش مدیریت سنتی در گذشته و حرکت به سمت مدیریت پویا از برنامه هایی است که با اولویت در دستور کار شورای دور چهارم قرار دارد و خوشبختانه با وجود تعامل مناسب در شورا، کارها بدرستی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تبدیل واحد فرهنگی در شورا و شهرداری بعنوان یک سازمان در دستور کار شورای شهر بهشهر است یادآور شد: با توجه به پیچیدگی کار فرهنگی و تنوع فراوان کاری در این رابطه در تلاش هستیم تا سازمان فرهنگی شهرداری تاسیس شود تا تغییر وضعیت ایجاد شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بهشهر ادامه داد: برنامه های فرهنگی مناسبی در شهرستان در مناسبت های مختلف برگزار دشه است که در ادامه راه نیز نیازمند همفکری مسئولان و مردم برای ارائه بهتر عملکرد های فرهنگی و اجتماعی هستیم.

موسی زاده اضافه کرد: ما در همه موارد نیازمند ایده و نظرات و حمایت مردم هستیم و لذا خبرنگاران باید با بیان واقعیت های شورا و مشکلات و معضلات شهر و مردم شهر، کمک کار ما برای رفع مشکلات و معضلات باشند.

رئیس شورای شهر بهشهر نیز در سخنانی گفت: بهشهر بعنوان شهر تاریخی و گردشگری باید در سال جدید به شهر طلایی تبدیل شود و برنامه های مختلف و توسعه ای در دستور کار قرار گیرد.

عباس عسگریان افزود: شورا با مردم شفاف صحبت می کند و پرده پوشی ندارد و از نظرات و حضور همه خبرنگاران بعنوان بازوان توانمند شورا در امور مختلف حمایت می کنیم.

وی گفت: خبرنگاران در انتقال و انعکاس واقعیت های جامعه تلاش کنند و از ایجاد تنش در جامعه جلوگیری کنند و شورا نیز از ایده ها و نظرات خبرنگاران برای پویایی و تغیرر وضعیت شهر به سمت تعالی و پیشرفت حمایت می کند.

عسگریان ادامه داد: بهشهر در دوران مختلف متضرر شده است و حق مردم و شهروندان بهشهری این نیست و باید در جهت پیشرفت و توسعه همه جانبه با تعامل همگانی تلاش کنیم.

مهر

 

/انتهای خبر

ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو