کد خبر: 1285

تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۱۲/۱۴ - ۷:۰۴

موسوی : مشارکت مردمی ۵۰ درصد در میاندرود رشد داشت

  به گزارش شرق پرس، مرتضی موسوی در گفت‌وگو با فارس با تشریح فعالیت‌های سازمان بهزیستی و اداره بهزیستی شهرستان میاندرود، بهتر زیستن ...

 

رئیس بهزیستی میاندرود از رشد ۵۰ درصدی مشارکت‌های مردمی و هزینه‌های جاری همچنین اعتبارات ابلاغی این اداره نسبت به سال گذشته خبر داد.

 

به گزارش شرق پرس، مرتضی موسوی در گفت‌وگو با فارس با تشریح فعالیت‌های سازمان بهزیستی و اداره بهزیستی شهرستان میاندرود، بهتر زیستن شاد و سالم بودن، عدالت محوری همچنین خوشبختی دیگران را دوست داشتن را معنای واقعی بهزیستی دانست و آن را یک نهاد مردمی و الهی توصیف کرد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میاندرود به نیاز این مجموعه به حمایت همه مردم اشاره کرد و بیان داشت: بهزیستی متعلق به مردم جامعه است زیرا به کل جامعه خدمات می‌دهد.

وی با تشریح جامعه مخاطبان اداره بهزیستی افزود: در این مجموعه دو گروه مخاطب داریم که نخستین گروه را همه جامعه که از خدمات حوزه پیشگیری بهره می‌برند را تشکیل می‌دهد و دومین آن نیز افراد زیرپوشش سازمان شامل زنان سرپرست خانوار، معلولان، بیماران صعب‌العلاح، ام‌اس، سالمندان، کودکان یتیم، افراد ازکارافتاده، اعصاب و روان هستند.

موسوی با بیان تاریخچه سازمان بهزیستی و اهداف معاونت‎های پیشگیری، اجتماعی، پشتیبانی و منابع انسانی همچنین مشارکت‎های مردمی و توانبخشی گفت: این معاونت‎ها هر کدام خدمات بسیار ارزنده و متنوعی را به مردم و جامعه هدف بهزیستی ارائه می‌دهند.

وی اعتبار سال جاری اداره بهزیستی را به مبلغ ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: این میزان اعتبارات به توسعه مراکز تخصصی، حمایت مالی مستمری و غیرمستمری، کمک بلاعوض مسکن و اشتغال اختصاص یافته است.

این مسئول از رشد ۵۰درصدی مشارکت‌های مردمی و هزینه‌های جاری همچنین اعتبارات ابلاغی نسبت به سال گذشته خبر داد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان میاندرود به نقش مشارکت‎های اجتماعی و مردمی در توسعه اجتماعی و در نهایت تاثیرگذاری مشارکت‌های اجتماعی در توسعه اقتصادی جامعه اشاره کرد و افزود: تحقق آنها در گرو نقش‌پذیری همه مردم است تا در این راستا به اهداف ارزشمند و الهی سازمان بهزیستی دست بیابیم.

موسوی در پایان با تاکید بر نقش مهم عرصه اطلاع‎رسانی و تقدیر از تلاش‌های فعالان خبری بیان کرد: از حضور خبرنگارانی که واقعیت‌های جامعه را صادقانه و بدور از تخریب به مردم انتقال می‌دهند استقبال می‌کنیم.

 

/انتهای خبر

رئیس بهزیستی میاندرود از رشد ۵۰ درصدی مشارکت‌های مردمی و هزینه‌های جاری همچنین اعتبارات ابلاغی این اداره نسبت به سال گذشته خبر داد. – See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921214000296#sthash.OwNgqGYL.dpuf
ارسال دیدگاه

کد امنیتی *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو